Репетитор тригонометрії

Кожен учень, який вирішив здавати ЗНО з математики, повинен добре розбиратися у всіх її напрямах, в тому числі і тригонометрії. У школі це предмет викладається не дуже детально, та й не всі учні мають здібності до вивчення такої складної і точної дисципліни. Програма розроблена для середньостатистичного учня, і не передбачає індивідуального підходу. Тому підготовка до ЗНО з математики повинна включати в себе докладне вивчення тригонометрії. Справитися з таким завданням зможе тільки професійний репетитор тригонометрії.

Слід звернути увагу, що викладач для індивідуальних занять повинен мати пізнання у всіх галузях математики, включаю шкільну і університетську програму. Тоді можна бути впевненим в тому, що він відкриє своєму студенту всі нюанси цієї дисципліни, і не залишити жодних питань. Також важливо, щоб репетитор з тригонометрії мав досвід роботи з студентами або учнями. Адже це може свідчити про те, що вони вміє знаходити підхід до кожного, може визначати здібності свого учня і давати йому матеріал в такій кількості і в такій формі, яка буде йому під силу. Ефект від такого навчання тоді буде максимальним.

Слід зазначити, що багато випускників і студентів просто не мають бажання розбиратися з тонкощами цієї науки, так як просто не бачать, як вона може стати в нагоді в реальному житті. Але насправді сфер, де потрібна тригонометрія дуже багато. Наприклад, астрономія, морська і повітряна навігація, оптика, медицина, біологія і навіть аналіз фінансових ринків і багато інших областей просто неможливо уявити без цієї науки. Все це стане набагато простіше пізнати, якщо мати поняття, що таке тригонометрія і вирішити рівняння. І професійний репетитор тригонометрії допоможе з цим впоратися.

Тригонометрія
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по тригонометрії. Всього репетиторів в базі: 5689

Працювала вчителем математики в середній школі № 25 р. Караганди (Казахстан) з російською мовою навчання 19,5 років у тому числі в класах з поглибленим вивченням математики. Звільнилася у зв'язку з переїздом в Україну. Досвід роботи репетитором як з учнями...2008 - 2010 р.р. працювала вчителем інформатики-математики в Чернівецькому ліцеї № 2. Репетиторством займаюсь з 2007 року.Викладаю інформатику та програмування в Вузі (СибГУТИ). Маю досвід репетиторства з математики, інформатики та програмування школярам і студентам.


15Працюю репетитором вже 3 роки, маю досвід роботи з Skype.


Займаюся з двома дівчатками другого класу, і однією - шостого класу.1 рік - підготовка до ЗНО.


1971 - 1985 рр викладач вищої математики, Київський Технологічний Інститут Легкої Промисловості, кафедра вищої математики. 1985 - 1990 рр викладач вищої математики, Київський Політехнічний Інститут, кафедра вищої математики 1990 - 2003 рр викладач вищої...


Займаюся репетиторством 2 роки (з 2012 року). Є досвід підготовки хлопців до ЗНО. Є досвід підготовки до олімпіад (зокрема з фізики). Вмію зацікавлювати дитину, піднести матеріал цікаво. Завжди намагаюся навчити учня мислити самостійно.


25 років

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Top