Репетитор тригонометрії

Кожен учень, який вирішив здавати ЗНО з математики, повинен добре розбиратися у всіх її напрямах, в тому числі і тригонометрії. У школі це предмет викладається не дуже детально, та й не всі учні мають здібності до вивчення такої складної і точної дисципліни. Програма розроблена для середньостатистичного учня, і не передбачає індивідуального підходу. Тому підготовка до ЗНО з математики повинна включати в себе докладне вивчення тригонометрії. Справитися з таким завданням зможе тільки професійний репетитор тригонометрії.

Слід звернути увагу, що викладач для індивідуальних занять повинен мати пізнання у всіх галузях математики, включаю шкільну і університетську програму. Тоді можна бути впевненим в тому, що він відкриє своєму студенту всі нюанси цієї дисципліни, і не залишити жодних питань. Також важливо, щоб репетитор з тригонометрії мав досвід роботи з студентами або учнями. Адже це може свідчити про те, що вони вміє знаходити підхід до кожного, може визначати здібності свого учня і давати йому матеріал в такій кількості і в такій формі, яка буде йому під силу. Ефект від такого навчання тоді буде максимальним.

Слід зазначити, що багато випускників і студентів просто не мають бажання розбиратися з тонкощами цієї науки, так як просто не бачать, як вона може стати в нагоді в реальному житті. Але насправді сфер, де потрібна тригонометрія дуже багато. Наприклад, астрономія, морська і повітряна навігація, оптика, медицина, біологія і навіть аналіз фінансових ринків і багато інших областей просто неможливо уявити без цієї науки. Все це стане набагато простіше пізнати, якщо мати поняття, що таке тригонометрія і вирішити рівняння. І професійний репетитор тригонометрії допоможе з цим впоратися.

Тригонометрія
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по тригонометрії.

займаюся з учнями вже 5 років, працювала в школі, читаю лекції та практичні заняття в університеті


20 років роботи в середній школі вчителем математики, досвід роботи репетитором - 15 років


Працюю як з дітьми, так і з охочими освоїти математику різного віку


1971 - 1985 рр викладач вищої математики, Київський Технологічний Інститут Легкої Промисловості, кафедра вищої математики. 1985 - 1990 рр викладач вищої математики, Київський Політехнічний Інститут, кафедра вищої математики 1990 - 2003 рр викладач вищої...


Стаж викладання та репетиторства близько 11 років


15


Старший вчитель з вищою категорією та 25-річним стажем викладання в середній школі. Постійний член журі ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з фізики. З 2008 року інструктор по проведенню ЗНО. Знаю всі особливості завдань і проходження ЗНО. Індивідуальний...


Загальноосвітня школа номер 8,


1 рік - підготовка до ЗНО.


30 років стажу роботи викладачем в Запорізькому технічному університеті доцентом на кафедрі системного аналізу та обчислювальної математики. Трохи займалася репетиторством - готувала школярів до ЗНО. Викладала математичний аналіз, чисельні методи (з...Учитель в школе более 35 лет. Готовлю к ЕГЭ, ЕГЭ, SAT, GMAT, GRE а также на польском языке для желающих учиться в учебных заведениях ПОЛЬШИ.


Займаюся репетиторством 2 роки (з 2012 року). Є досвід підготовки хлопців до ЗНО. Є досвід підготовки до олімпіад (зокрема з фізики). Вмію зацікавлювати дитину, піднести матеріал цікаво. Завжди намагаюся навчити учня мислити самостійно.


25 років


15 років

Top