Репетитор з теорії ймовірностей

Теорія ймовірностей — це найпоширеніша наука, яку вивчають студенти в практично всіх ВУЗах нашої країни. Предмет сам по собі не є складним, але тим не менш самостійно впоратися з величезною кількістю матеріалів буває не просто. Саме тому допомогти в отриманні відмінної оцінки за іспит зможе тільки професійний репетитор з теорії ймовірності.

Тільки викладач, який буде займатися зі своїм студентом на індивідуальних заняттях, зможе з легкістю пояснити своєму учневі основні терміни і поняття науки, покаже, як ця дисципліна працює на реальних життєвих прикладах. Адже мало хто знає, що теорію ймовірності можна використовувати виключно в тих випадках, коли знання про умови походження і розвитку того чи іншого явища відсутні.

Хороший репетитор теорії ймовірності повинен володіти не тільки глибокими знаннями цього предмета, але також мати можливість постійно працювати з учнями, знати, як правильно донести свій предмет абсолютно кожному. Саме тому, при виборі собі репетитора з теорії ймовірності, найкраще переглянути кандидатури тих викладачів, які працюють або працювали у вищих навчальних закладах. У їхньому досвіді і знаннях сумніватися не доводитися. Тільки такі професіонали здатні навчити правильно робити розрахунки випадкових подій, відштовхуючись лише від кількох відомих факторів.

Потрібно також пам’ятати, що знання такого предмета, як теорія ймовірності, можуть стати в нагоді і при вивченні інших дисциплін. Адже основи цієї науки використовуються в економіці, статистиці, і як це не дивно звучить — психології. Навіть підготовка до ЗНО з математики, зі знаннями теорії ймовірності, буде набагато ефективніша.

Теорія імовірності
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по теорії імовірності. Всього репетиторів в базі: 5689

Досвід викладання – 2 роки; Репетиторство – з 2007 року


Працювала вчителем математики в середній школі № 25 р. Караганди (Казахстан) з російською мовою навчання 19,5 років у тому числі в класах з поглибленим вивченням математики. Звільнилася у зв'язку з переїздом в Україну. Досвід роботи репетитором як з учнями...


Викладацький стаж 20 років. З 1999 по 2009 рік працював старшим викладачем в ДонНУ, ДонНАБА, Доннует на кафедрах вищої математики і теорії ймовірностей і математичної статистики. 2014-2015 рік викладав у ДГФА. Зараз працюю в Дніпропетровському університеті...


Я на даний момент є викладачем математики, вищої математики у коледжі ККБАД. Працюю третій рік. Також розробляю контрольні та ДПА для студентів.Викладацький стаж-33 роки. Заняття проводжу з урахуванням індивідуально-психологічних особливостей учнів. Основи моєї методики викладання викладено у навчальних посібниках: "Діагностика в початковому процесі вузу (1997 р.), " Психологія...


Аспірантура і викладання у Вузі


з 2000-го року


Індивідуальні заняття з математики для учнів 7-11 класів, якісна підготовка до ЗНО. Робота із студентами з вищої математики, теор. механіки і т.п. Можливі заняття у Вас вдома та в першій половині дня. 1-2 заняття пробні.


Очне репетиторство - 16 років (з 2000 року) Дистанційне репетиторство - 3 роки ( з 2003 року)


Викладаю інформатику та програмування в Вузі (СибГУТИ). Маю досвід репетиторства з математики, інформатики та програмування школярам і студентам.


1540


Top