Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?

Фiльтр

 
 
 
   


Показано 6 викладачів шахи, Київ. Всього репетиторів в базі: 4485

Працюю з дітьми 4 роки. Ставлю сценки, навчаю східної пластики та шахів. В обов'язковому порядку проводжу тестування учня на першому занятті. Потім виконуємо домашнє завдання регулярно, і поступово набиваємо руку на більш складні і не програмні завдання....


Викладав серед невеликого кола знайомих. В основному, це були шкільні предмети (підготовка до ЗНО та ДПА). В університеті регулярно проводив консультативні заняття для знайомих.


У навчанні я використовую інтерактивну форму навчання.


Досвід репетиторської діяльності - 3 роки Можу знайти спільну мову з дітьми будь-якого віку, зацікавити предметом. За роки діяльності усі учні та батьки були задоволені результатами.


Переможець міжнародного турніру «Азовська хвиля». Переможець і призер багатьох шахових турнірів. Кандидат у Майстри Спорту з шахів. Володар міжнародного рейтингу FIDE. По швидким шахам 2165 пунктів рейтингу. Досвід репетиторства 12 років....


ДНЗ № 69 тренер з шахів ДНЗ № 485 вихователь-логопед Приватний викладач (підготовка до школи, підвищення успішності в школі і в ліцеї, постановка звуків (логопедія), корекційні заняття, розвиваючі заняття )

Top