Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів російської мови, Харків. Всього репетиторів в базі: 4823

Проходила практику в школі, працювала з дітьми в таборі, займалася з дітьми українською та російською мовами на волонтерських засадах. Відповідальна, чесна, обізнана в області "загальних знань": від комп'ютерних ігор до астрономії:)


Вже два роки є репетитором у дошкільнят, молодших школярів,учнів випускного класу. Результати занять підтверджені оцінками викладачів, екзаменаційними оцінками, балами ЗНО.


Користуюся як класичними, так і європейськими методиками навчання що робить уроки дуже ефективними, захоплюючими, цікавими і запам'ятовуються. За останні 7 років викладання по скайпу, вдома і в кількох приватних школах включаючи свою, накопичився чималий...Пропрацювала півроку в школі .На даний момент викладаю інформатику в початкових класах.Володію навичками роботи в таких програмах, як Скретч,Сходинки до інформатики,Шукачі скарбів.Володію навичками роботи за програмою "Інтелект України".Працювала...


Викладацький стаж - 5 років. НФау Кафедра мовної підготовки (2012 - 2014)Займаюся з ученицею 8 класу алгеброю і геометрією - з'явилися помітні успіхи через місяць після початку навчання.


Практика в гімназії № 14Досвідчений вчитель російської мови та літератури (стаж роботи 26 років). Працюю за своєю методикою: "Використання алгоритмів при вивченні російської мови". Займаюся вивченням російської мови з іноземними громадянами. Готую дітей до школи.


Украинский, русский, английский


Англійська Цікаво Інтенсивно. Всі матеріали для навчання надаю. Викладаю старшим школярам і дорослим вже більше 5 років. Є досвід роботи в дитячих групах від 3х років.


Стаж - 26 років навчання в гімназії. Вчитель-методист, автор посібників: "Репетитор з російської", "Збірник диктантів з російської мови", "Збірник переказів з творчими завданнями" та ін Подробиці можна подивитися на сайті:...

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

З 2015 року почала займатися репетиторством, так як мені це подобається. Моя робота приносить мені лише задоволення, а це важливо в роботі з дітьми. Особисті якості: комунікабельність, чесність, відповідальність, організованість, бажання працювати та...

Top