Приватні вчителі малювання в Києві

Малювання в багатьох школах не є обов’язковим предметом для навчання. Але багато фахівців стверджують, що саме такий вид творчості позитивно впливає на розвиток доброго смаку і допомагає тренувати візуальне сприйняття світу. Дітям достатньо буде займатися малюванням самостійно, не ставити перед собою високі цілі. Але для тих, хто хоче дізнатися більше, перетворити звичайний процес творчості в справжнє мистецтво, обов’язково потрібно звернутися за допомогою до професіоналів.

Репетитор з малювання в Києві зможе надати своєму учневі індивідуальну програму навчання. Важливо, що протягом вже першого заняття досвідчений викладач зможе визначити можливості свого учня, дізнатися, наскільки він талановитий. Багато дітей не мають вродженого таланту до образотворчого мистецтва, але можуть розвинути його в собі, завдяки постійним тренуванням, роботою з професіоналом. Так, репетитор малювання в Києві може стати справжнім ключем до світу творчості.

Індивідуальні заняття з малювання в Києві

Для випускника, який вибрав для себе художній інститут, безумовно, на першому місці стоїть підготовка до ЗНО. Але не менш важливо також робота над удосконаленням своїх навичок, які допоможуть в досягненні високих цілей, дадуть можливість проявити себе і свій талант. Малювання, як предмет, також важливий тим студентам, які вирішують присвятити своє життя WEB-дизайну. Вартість таких уроків невелика. Зараз ця робота дуже популярна і високооплачувана, тому конкурс серед студентів досить високий.

Багато батьків, не думають, що репетитор з малювання в Києві зможе дати більше, ніж заняття в художніх школах. Краплі істини в цьому є, але тільки індивідуальні заняття допоможуть максимально розкрити здібності учня, і будуть спрямовані на розвиток його таланту.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів малюванні, Київ. Всього репетиторів в базі: 6409


Досвід викладання – з 2013 року (вчитель З у дитячих центрах). Досвід репетиторства – з 2010 року.


Викладацький стаж - 3 роки.


Досвід викладання – з 1993 по 1996 рік (Центр творчості дітей та юнацтва Галичини). Досвід репетиторства – з 2010 року.


Викладаю більш 2 років, приватним чином.


працюю репетитором п'ять років, починаючи з першого курсу університету. Маю різні методики для учнів різних рівнів розуміння математики. Готую до екзаменів. Сам в свій час здав ЗНО з математики на 200, до чого і прагнемо з учнями. Також займаюсь живописом....


8 років


З 2015 року займаюся приватним викладанням.


Проводжу уроки живопису та малюнка в різних напрямках і техніках: класичний станковий живопис, абстракція (масло, акварель, гуаш), академічний малюнок( олівець, соус, сангіна, вугілля, туш) , гравюра на картоні, ліногравюра. Є практика викладання в ізостудії,...
Стаж роботи - 12 років. Місця роботи:


Вважаю своїми завданнями допомогти учневі реалізувати себе через малюнок, розвинути всій стиль та бачення. Познайомитись з різними техніками малюнку та живопису, різними матеріалами, знайти серед них свій.


Проведення індивідуальних занять з творчості з учнями будь-якого віку, з урахуванням індивідуальних вимог та побажань. Проведення уроків творчості з дітьми 3-8 років. Групи до 15 осіб. Керівник художньої студії з вересня 2009 по червень 2010. Проведення...


займаюся як творчим розвитком для дітей та дорослих, так і даю академічну базу малюнка-живопису.

Top