Репетитор з малювання

Не тільки праця, але й заняття творчістю облагороджують людину. Не важливо що саме Ви оберете: музика, танці, література, поезія, образотворче мистецтво, моделювання … Безумовно в цьому ряді слід виділити малювання. Воно виховує в людині естетичні почуття, вчить любити і творити прекрасне. Більш того малювання — це відмінний спосіб самореалізації, заявити про себе, зобразити на папері свої думки і переживання. А репетитор з малювання допоможемо Вам зробити це красиво!

Індивідуальні заняття допоможуть Вам, якщо Ви хочете:


Крім того, викладач з малювання стане Вашим провідником в світ мистецтва, навчить розбиратися в різних стилях і течіях, допоможе навчитися зображати на полотні свої ідеї, грамотно складаючи композиції і вдало використовуючи колірні рішення.

Очевидними перевагами індивідуальних занять з репетитором з малювання є:


З репетитором по малюванню кожен новий урок буде для Вас повний відкриттів. Кожного разу Ви будете дізнаватися щось нове, освоювати нові горизонти, розширювати свій світогляд.

Психологи довели, що регулярні заняття творчістю (малюванням в тому числі) роблять позитивний вплив не тільки на психо-емоційний стан людини, але також покращує його самопочуття і надає оптимізму при погляді в майбутнє.

Малювання
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по малюванні. Всього репетиторів в базі: 5689

1 місяць у школі під час студенської практики, 2 роки як приватний репетитор та 3 місяці в унівеситеті як стажер викладача анг. мови, проживала в Німеччині для удосконалення німецької мови


8 років


Навчаю малювати, також петриківський розпис. Використовуючи кожен раз новий матеріал, заняття стають цікавими. Індивідуальний підхід та гнучкий графік.


Вчитель англійської мови в школі м. Запоріжжя - 3 роки. Викладач курсів англ. яз. - 1 рік.


Проводила приватні заняття з дітьми молодшого шкільного віку. Навчала основам малювання, живопису, креслення (виходячи з бажання учнів).


Викладаю в художній школі більше 5 років у різних художніх жанрах: портрет ,натюрморт, пейзаж, сюжетна картина, володію техніками: олійний живопис, акварель, олівець та ін Знання кольорознавства,основ композиції та малюнка, історії мистецтв. Індивідуальний...


Викладацький стаж більше 14 років.9 років


Навчаю дітей академічному малюнку, композиції і авторській техніці аквареллю. Мистецька атмосфера занять та виключний індивідуальний підхід гарантовані. Рекомендований об'єм навчального навантаження - дві години/двійчі на тиждень.


Я співпрацювала і продовжую працювати з декількома дитячими центрами: «Бджілка»,«Світ Дитинства»,«Смайлик», «Особи», а також центр реабілітації дітей-інвалідів «Право Вибору» та НВК...


- Малюнок з "нуля" до "професіонал": *скетч / sketch - ескіз, начерк (малюємо "від пенька до палацу", "від кігтя до кошеняти") предмети, людей, архітектуру, пейзажі... все що бачимо ))) *живопис (акварель, гуаш,...У сфері викладання працюю з 2013 року. Спочатку подготавливала дітей до школи, а потім і викладала малювання і живопис.


11 років

Top