Репетитор з програмування в Києві

У школі такий предмет, як інформатика, викладається вкрай поверхово. Школярі знайомляться з базовими можливостями комп’ютерів, їх програмами. Цих знань досить для того, щоб отримати високу оцінку в атестаті. Але що робити тим випускникам, які обрали для себе технічні ВНЗ, де програмування ледь не на першому місці і є дуже складним і докладним для навчання предметом?

Справитися з такою проблемою може тільки професійний репетитор з програмування в Києві. Тільки індивідуальні заняття допоможуть дитині максимально якісно заповнити всі прогалини в знаннях цього предмета, допоможуть їй швидко освоїтися в новому університеті і осягнути його програму. Тим більше що проводити заняття можна в будь-який зручний для учня час і місце.

Слід зазначити, що програмування досить складна для навчання дисципліна. Тому дуже важливо, щоб викладач мав навички правильного викладу свого матеріалу. Хороший репетитор програмування в Києві зможе пояснити своєму учневі усі теми доступною, простою мовою. Виниклі питання відразу ж вирішить, покаже на практиці незрозумілі моменти. Результат від такого навчання буде максимальним.

Також репетитор з програмування в Києві може допомогти не тільки абітурієнтам, які хочуть підготуватися до навантажень у вищому навчальному закладі. Вони можуть з легкістю підготувати студента до здачі свого предмета на п’ятірку. Багато таких викладачів, які проводять індивідуальні заняття, мають досвід роботи зі студентами, постійно в курсі всіх технічних новинок і досягнень. Їх знання обов’язково знадобляться в майбутньому кожного учня.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?

Фiльтр

 
 
 
   


Показано 15 викладачів програмуванні, Київ. Всього репетиторів в базі: 4485

Досвід викладання – 2 роки; Репетиторство – з 2007 року


5 років роботи в Австралії і 5 років в США, аналітик-програміст. Практичне програмування С, С , SQL Інформаційні Технології (корпоративні веб-сайти, бази даних тощо). Допомагаю студентам з курсовими та лабораторними роботами. Можу працювати з невеликими...


Викладаю фізику та інформатику в загальноосвітній школі №8 м. Бориспіль, проводжу індивідуальні заняття з різними школярами і студентами.


Стаж педагогічної роботи - 33 роки. Маю досвід роботи з різними віковими групами - молодші класи, 5-9 клас та випускники шкіл. Маю великий досвід у підготовці до вступу у ВНЗ та проходження ЗНО. Викладав в коледжі і професійному ліцеї. Головне в роботі з...


Досвід роботи репетитором п'ять років. Виходячи з індивідуальності учня, доступно подаю матеріал, намагаючись відшукати прості, легкі для розуміння аналогії. Можливі такі напрямки роботи: -підвищення рівня знань, ліквідація прогалин; -комплексна...


1. Викладання програмування та робототехніки в приватних дитячих студіях "Пан-Пух" та "Атюдики"(2013-14 рр.) 3. Робота в позашкільному освітньому центрі "Дитячі Наукові Студії МАН" (2014 - ....), посада: розробник навчальних...


Займаюся з учнями вже більше 3х років. В основному готую людей до проходження співбесіди на роботу, здачу сесії, шкільних іспитів.


Викладацький стаж становить 4 роки. Математика: займаюся підготовкою учнів до ДПА, ЗНО, іспитів, контрольних; допомога у виконанні домашніх і самостійних робіт. Інформатика: допомога в освоєнні Word, Excel Програмування: C#, Delphi, SQL.


Викладацька діяльність: 1 рік, КНУ ім. Тараса Шевченка. Репетитор: 3 роки (робота з проблемними учнями).Готував хлопця з рівнем нижче 7-го класу для вступу в технікум, результат-надходження на бюджет.


УЦ "Атлантида"1 рік репититорства


Багато разів допомагав у навчанні (д/з, контрольні роботи, екзамени), зараз працюю фрілансером (сайт globalfreelance.ua), основне завдання якого - допомагати учням/студентам у їх навчанні.

Top