Репетитор правознавства у Харкові

У наших школах, як правило, вивченню основ права приділяють недостатньо уваги. В результаті учень починає відчувати серйозні труднощі, коли приходить час підготуватися до ЗНО і згодом — здавати іспити до ВНЗ.

Це — перший, але не єдиний випадок, коли вам може знадобитися репетитор з правознавства в Харкові. Чим менше ми знаємо про свої права — тим менше у нас можливостей. Тому нерідкі випадки, коли індивідуальні уроки з правознавства стають необхідні цілком дорослим людям, давно вийшли з учнівського віку. Правова грамотність допомагає самостійно вирішувати багато проблем, пов’язаних з бізнесом, правоохоронними органами, комунальними службами. І в цьому вам гарантовано допоможе репетитор права в Харкові, який вміє скорегувати методику викладання і обсяг інформації — щоб в стислі терміни дати вам максимально корисні знання.

Такий досвідчений репетитор з правознавства в Харкові обов’язково знайдеться серед фахівців, представлених на нашому сайті. За плечима у багатьох з них — багато років практичної роботи.

І, само собою, репетитор з правознавства в Харкові абсолютно незамінний для студентів юридичних спеціальностей. Численні заліки, іспити, курсові та практичні роботи — зробити все це успішно, а не заради «галочки», допоможе тільки досвідчений фахівець.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр


Показано 10 викладачів правознавство, Харків. Всього репетиторів в базі: 6633

Маю досвід викладання у репетиторському центрі. Займався підготовкою учнів до здачі ЗНО, шкільних екзаменів і написання олімпіад. Заняття проходять з використанням різноманітних форм роботи, серед яких значна увага приділяється розв'язанню тестових завдань.


Вже два роки є репетитором у дошкільнят, молодших школярів,учнів випускного класу. Результати занять підтверджені оцінками викладачів, екзаменаційними оцінками, балами ЗНО.


Вчитель історії, правознавства, політології (друга кваліфікаційна категорія) з 09.2011 до сьогодні Алчевська информаційно-технологічна гімназія. Класний керівник 5-6 клас. Підготовка учнів до олімпіад. Два роки поспіль команда під моїм керівництвом займала...
Допоможу поглиблено вивчити навчальний матеріал по праву, підготуватися до олімпіад та ЗНО


Просто допомагаю як людям, так і студентам у вирішенні питань процесуального характеру. При можливості допомагаю і в написанні матеріалів для робіт.


2 года


Безлюдівський юридичний ліцей, педагогічний стаж 4 роки


Top