Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?

Фiльтр

 
 
 
   


Показано 8 викладачів польської мови, Львів. Всього репетиторів в базі: 4485

Досвід роботи Липень – серпень 2012, 2014 рр. - репетитор у «Літній школі української мови та культури» в Українському Католицькому Університеті Листопад – грудень 2012 - педагогічна практика у Класичній гімназії при ЛНУ ім. І....Є носієм польської мови.Розвиваю в учнів розмовну і письмову мову.Змушую вчитися)


З дітками працюю вже третій рік:) Допомога у підготовці домашніх завдань, курс розмовної мови, граматики. Індивідуальний підхід до кожного.


Півтора року займаюся репетиторством польської мови для ї і дорослих. Працюю з компаніями "Буки" і "Preply". Індивідуальний підхід, серйозний і творчий підхід до роботи з використанням різних книг, підручників, музики, розмов.


2014 р. - приватний викладач з польської мови; 2015 р. - центр іноземних мов "Діалог", м. Черкаси центр вивчення польської мови "Uczmy się polskiego", м. Черкаси


Досвід роботи - 4 роки. Уроки включають в себе всі форми навчання: аудіювання, читання, письмо, розмовна мова. В роботі використовую творчий підхід. Ви зможете запам"ятовувати до 100 слів за урок!!!

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Вчу польському вже третій рік

Top