Репетитор польської мови в Харкові

Очевидно, що польська мова останнім часом стає все більш і більш популярною. Ми все частіше виїжджаємо в сусідню Польщу і все частіше спілкуємося з її жителями. Можливо, ви вже задумалися про те, щоб брати індивідуальні уроки польської.

Польська здається нескладною мовою для слов’янина. Тому не всі вважають за потрібне займатися з репетитором з польської мови в Харкові. Звичайно, можна спробувати вивчати мову і по самовчителях, і в групі. Але в підсумку ви все одно прийдете до того, що найбільш ефективними є саме індивідуальні уроки польської мови.

Перегляньте список репетиторів польської мови в Харкові на нашому сайті. Вам би не хотілося виявити, що вчитель, знайдений вами десь по оголошенню, насправді здатний розширити лише основний словниковий запас туриста, і тільки даремно називає себе репетитором з польської мови в Харкові? У нас зібрані тільки перевірені, кваліфіковані викладачі.

Отже, вивчення польської мови з репетитором допоможе вам:


На нашому порталі ви обов’язково зможете підібрати репетитора з польської мови, який підходить саме вам. Ми впевнені в цьому тому, що наші викладачі вміють підібрати методику для кожного учня будь-якого віку і рівня.

Також ви можете вибрати і форму занять: на дому, по скайпу або листуванням — завжди наш репетитор польської мови гарантовано зробить все можливе, щоб ви вивчили мову на «відмінно» і без зайвих зусиль.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?

Фiльтр

 
 
 
   


Показано 7 викладачів польської мови, Харків. Всього репетиторів в базі: 4286

Займалася з дітьми дошкільного віку. Використовувала переважно ігрову форму навчання. При підготовці до ЗНО звертала увагу на попередні тести і пропрацьовували їх. При вивченні польської мови використовувала різноманітні відео,аудио записи картки,...


23


Досвідчений викладач. Володію сучасними методиками викладання, перевагу - комунікативною методикою. Є автором і розробником авторських тематичних курсів і програм. Підходжу до кожного учня індивідуально.люблю свою мову і з великою радістю ділюся з ним з усіма...

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

З 2010 року по 2011 працювала вчителем української мови в Донецькій ЗШ №51. З 2012 року даю приватні уроки польської по скайп і індивідуально.


Викладаю уроки польської англійської та турецької мови. Всі навчальні матеріали є. Якісне навчання гарантовано. рівень від 0 до 1 Також можу проконсультувати з приводу життя в Польщі, цінами, послуг, нерухомості. Сума проведення уроків або консультації...


Працюю викладачем польської мови вже шість років , як індивідуально так через Skype


Напрям: - Репетитор англійської мови - Репетитор польської мови Стаж роботи репетитором/викладачем: Стаж роботи репетитором/викладачем 5 років, працюю викладачем польської мови в мовній школі, Заняття проводжу індивідуально,групові за бажанням. Для отримання...

Top