Каталог репетиторів польської мови

В останні роки спостерігається тенденція все більшої популяризації польської мови. У зв’язку з цим вельми актуально вже сьогодні почати заняття з репетитором польської мови. Звичайно, можна спробувати вивчити мову самостійно за підручниками або в групі, але тільки індивідуальні уроки з репетитором польської мови допоможуть Вам досягти бажаного результату — говорити польською і без проблем розуміти співрозмовника .

Вивчення польської мови з репетитором допоможе Вам:

Переваги наших репетиторів польської мови

На нашому сайті Ви можете знайти репетитора з польської мови, який підійде саме Вам!

У разі якщо Ви плануєте їхати в Польщу на відпочинок або в ділову поїздку, хочете продовжити навчання в Польському інституті або знайти роботу в одній з Польських компаній, то досвідчені педагоги неодмінно допоможуть Вам отримати потрібний рівень знань.

Чим же вигідно відрізняються послуги репетиторів польської мови?

По-перше, індивідуальні уроки гарантують максимальну концентрацію уваги під час навчання. Як правило, при такому підході виключені прогалини в освоєнні матеріалу, а швидкість навчання в рази перевищує самостійне вивчення мови.

По-друге, викладачі, у яких за плечима багаторічний досвід, підберуть методику, яка підійде саме Вам розкрити свій потенціал і з найменшими зусиллями вивчити польську мову.

По-третє, заняття з репетитором з польської мови — це гнучка система, яка вільно змінюється з уроку в урок в залежності від методичних потреб і можливостей учня, будь школяр чи дорослий.

Польська мова
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 16 викладачів по польської мови. Всього репетиторів в базі: 7216

Двадцять


5 років викладацького стажу


Більше 3 років викладаю польську мову за програмою "Хура по польськи!". Готую абітурієнтів до вступу у польські ВНЗ і коледжі, до співбесіди на Карту Поляка, до роботи - є матеріали для професійної сфери діяльності (водії, перукарі, сільське...


Пропоную послуги репетитора та перекладача з польської мови. Мовна практика, практика усного та письмового перекладу, робота по підготовці абітурієнтів до вступу до ВУЗів Польщі та на карту Поляка. Приватні заняття з польської мови надаю протягом 9 років....


Приватний репетитор з 2014року. Індивідуальний підхід до кожного учня. Можу підготувати до співбесіди на "Карту поляка"


23


Займалася з дітьми дошкільного віку. Використовувала переважно ігрову форму навчання. При підготовці до ЗНО звертала увагу на попередні тести і пропрацьовували їх. При вивченні польської мови використовувала різноманітні відео,аудио записи картки,...Підготовка учнів до ЗНО з української мови у рамках проекту "Соціальне репетиторство", викладач польської мови у приватній мовній школі (групові та індивідуальні заняття). Організатор польсько-українських молодіжних обмінів, перекладач. Зараз...


Репетиторський і викладацький стаж - 3 роки. У зв'язку з тим, що зараз живу в Польщі, заняття проводжу тільки по скайпу. З польською мовою допоможу тим, хто планує вступати у польський Вуз, здавати іспит на карту поляка, вивчати мову для виїзду на...


20 років


З 1992р. є доцентом, а з 2012р. - професором кафедри іноземних мов НАОМА. Використовую сучасні (в тому числі авторські) методики. Серед клієнтів співробітники міжнародних компаній, посольств, великих компаній.


близько 4-ьох років


Стаж репетиторства - більше 10 років.


Два роки займаюся репетиторством, викладав індивідуально, вів групові заняття. Проходив практику в школах та ліцеї. Працюю викладачем польської мови Займаюся як правило вдома в учня, по скайпу.


Навчаю польської мови дітей та дорослих 4 роки. Готую до школи, вступу до ВНЗ. Для виїзду в Польщу на роботу або навчання, для отримання карти поляка.

Top