Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 10 викладачів підготовки до школи, Рівне. Всього репетиторів в базі: 4800

викладацький стаж 14 років


15 років. В основі - розвивальне навчання, опора на розвиток здібностей дитини.


Працюю з дітьми більше 5 років - викладаю іноземні мови (англійську, польську та французьку) Займаюся підготовкою до школи.


Пропоную послуги репетитора для дітей початкової школи 1-4 класів і дошкільного віку: — підготовка до школи; — виконання домашніх завдань з будь-яких предметів без виключення; — допомога у вивченні навчального матеріалу; — підготовка...


Працюю в центрах розвитку дитини, за авторськими методиками. Маю досвід роботи з дітьми з особливими потребами. Проводжу заняття з розвитку для діток дошкільного віку.Репетиторством займаюсь понад 5 років. Проводжу заняття в ігровій формі. Легко контактую з дітьми та їх батьками. Намагаюся знайти компроміс. В даний час працюю над написанням кандидатської дисертації з педагогіки. Працюю викладачем вузу.
Більше 5 років готую діток до вступу в музичну школу. Більше 3 років готую діток до школи(рахунок,ази математики,ази російської,української,англійської мов,вокал,ази ораторського мистецтва,урок лідерства та впевненості в собі,художня культура,етикет і т. д.)

Top