Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?

Фiльтр

 
 
 
   


Показано 10 викладачів підготовки до школи, Миколаїв. Всього репетиторів в базі: 4485

Маю досвід роботи в садах 2 роки, практику викладання в школі в молодших класах, працювала репетитором близько двох років (підготовка до школи, додаткові заняття після школи).


Лінгвосоціокультурний метод. Лінгвосоціокультурний метод включає два аспекти спілкування - мовний і міжкультурний.Мета вивчення мови за допомогою даного методу - полегшення розуміння співрозмовника, формування сприйняття на інтуїтивному рівні. У заняттях...3 года


4 роки педагогічного стажу в загальноосвітній школіДосвід роботи вихователем садових груп - 3 роки. У своїй роботі використовую ігровий прийом(заняття у вигляді гри), підбираю різні методики навчання, до кожної дитини - індивідуальний підхід з урахуванням психологічних особливостей.

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Стаж приватним репетитором більше 3-х років, шкільна програма (посилено займаємося за шкільною програмою, допомога у виконанні домашнього завдання, лист, читання, переклад: допомога у виконанні самостійних і лабораторних робіт), а так само методики раннього...


 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

2 роки, робота в школі вчителем молодших класів , на своїх уроках використовую різні прийоми, форма уроків відповідно до віку дітей.

Top