Як ефективно підготуватися до здачі ЗНО в Харкові

Уже зовсім скоро на українських учнів очікує фінішна пряма їх шкільного навчання — здача зовнішнього незалежного оцінювання. Саме від правильної відповіді на завдання тестів з трьох предметів залежить майбутнє школярів – вступ на престижну спеціальність в найкращому вузі країни або пробивання кудись із середнім балом. Вибір очевидний — слід постаратися та відмінно здати ЗНО. А для цього рекомендуємо скористатися послугами, які надає досвідчений репетитор з підготовки до вступу до ВНЗ в Харкові. Заняття з кваліфікованим викладачем мають безліч переваг та показують високу ефективність — більшість абітурієнтів, які готувалися до здачі тестування з репетитором, отримали бажані високі бали та стали студентами кращих вузів країни.

Чому заняття з репетитором з підготовки до ЗНО ефективніші

Багато школярів віддають перевагу самостійній підготовці до ЗНО. Цей варіант підходить тільки для тих, хто на сто відсотків упевнений в своїх знаннях. Втім, як показує практика, навіть відмінники можуть «погоріти» під час здачі тестування, адже традиційно воно включає питання з усіх шкільних тем, які, наприклад, вивчалися в 5 класі. А повторити весь шкільний матеріал без сторонньої допомоги вкрай складно. Саме тому комплексна підготовка до ЗНО в Харкові повинна проходити з репетитором, який знає всі нюанси виконання зовнішнього незалежного оцінювання. Досвідчений фахівець неодмінно допоможе підтягнути і розвинути знання, та прийти на здачу ЗНО повністю впевненим у своїх силах.

Більшість викладачів, які співпрацюють з «Асоціацією репетиторів України», мають величезний досвід навчання випускників. При складанні занять, вони спираються, перш за все, на базовий рівень знань своїх учнів. А також беруть до уваги термін, за який необхідно підготувати клієнта, та його мету: це може бути як отримання середніх балів за підсумками тестів, так і найвищих результатів 195-200 балів.

Зазвичай на перших заняттях репетитор з підготовки до ЗНО в Харкові дає можливість своєму учневі пройти вступне тестування. Далі проходять традиційні уроки, на яких закриваються прогалини в знаннях учня, повторюються найбільш важливі теми, та відбувається розбір всіх нюансів зовнішнього незалежного оцінювання. І в кінці навчання учень проходить пробне тестування, яке дозволяє на всі сто відсотків підготуватися до справжнім тестів ЗНО.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр


Показано 12 викладачів підготовки до вступу в внз, Харків. Всього репетиторів в базі: 6040

Понад 35 років. Остання посада - викладач кафедри фізики технічної академії. На заняттях ми не вирішуємо, а РОЗБИРАЄМО всі типи завдань з досліджуваного розділу. В результаті досягається досить висока інтенсивність занять. Як підсумок - всі мої учні успішно...


Хороший викладач той, хто може знайти підхід до будь-якого учня,нестандартний і "горить" своєю наукою.


Почав свою репетиторську діяльність ще в 2014. На той момент пояснював студентки психологічного факультету вищу математику. В результаті, вона успішно здала іспит.


Викладаю українську мову та літературу у загальноосвітній школі з 2011 року. Займаюся репетиторською діяльністю з 2009 року, використовую індивідуальний підхід до дитини, враховую вікові особливості та рівень знань кожного учня, допомагаю підвищити...


Допоможу поглиблено вивчити навчальний матеріал по праву, підготуватися до олімпіад та ЗНО


12 років - гімназія, приватна школа.Формат проведення заняття залежить від віку і рівня володіння англійською мовою учня або студента. Я - відповідальний і виконавчий, вимогливий викладач, який працює на результатВикладаю у Вузі з 2009 року. До цього працювала морським біологом в Далекосхідних морях. Останні п'ять років допомагаю студентам і школярам розібратися зі складними питаннями природознавства - разом з поглибленим вивченням біології даю основи хімії,...Протягом двох років працюю репетитором-фрілансером. Є досвід викладання математики, алгебри, геометрії, біології, як для підготовки до ДПА (ДПА), ЗНО школярів 10-11 класів, так і для загального поліпшення знань в інших класах. Методика роботи з кожним...

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач


Top