Репетитор органічної хімії в Києві

Органічна хімія вже давно визнана важливою дисципліною, яка дає нам уявлення про життєдіяльність нашої планети. Отримані в школі навички залишаються з нами на все життя, але на жаль, їх недостатньо для того, щоб здати добре тести або отримати відмінну оцінку в профільному навчальному закладі. Тому, підготовка до ЗНО з хімії неможлива без кваліфікованого фахівця, який буде займатися з учнем за своєю індивідуальною програмою.

Такий репетитор органічної хімії в Києві здатний за короткий час підготувати будь-яку дитину, з різним рівнем знань, відкрити їй дисципліну в повній мірі. Адже головне це не зазубрити теми, а навчити розбиратися в цій науці. Але домогтися такого результату, без сильного бажання самого учня, не зможе навіть найдосвідченіший і професійний репетитор. Випускник і студент повинен сам хотіти пізнати таку складну науку, як органічна хімія, тоді його не зупинять жодні перепони та труднощі.

Вибираючи репетитора органічної хімії в Києві для своєї дитини, бажано звертати увагу на вид його діяльності. Відмінним варіантом можуть стати діючі викладачі ВНЗ. У своїй роботі вони постійно контактують з різними студентами, тому вміти правильно викласти і донести кожному свій матеріал. Також вони володіють не тільки базовими теоретичними знаннями, а й можуть застосувати їх на практиці. Такий репетитор з органічної хімії в Києві, безсумнівно, підготує дитину до успішного складання ЗНО. І, що не менш важливо, дасть їй всі необхідні знання для того, щоб в обраному вищому навчальному закладі відчувати себе цілком упевнено і знати, про що говорять викладачі. Тоді і іспит у ВНЗ з хімії буде легким і простим.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів органічної хімії, Київ. Всього репетиторів в базі: 6474

4 роки досвіду роботи репетитором з біології та хімії, латини. Якщо учень 11 класу почав займатися зі мною з вересня - я можу надати гарантію, що він здасть ЗНО вище ніж на 170 балів. Також можу викладати біофізику, біохімію, біоніку, англійську (рівень...


Займався науковою діяльністю на кафедрі з другого курсу. Постійно отримував знання від своїх керівників і навчався на їх досвіді в тому числі викладання. Є 8 публікацій з наукової роботи в галузі міжфазного каталізу. Пробував проводити лабораторні роботи.


Школа №178 викладач хімії та біології СПТУ №20 викладач хімії та біології, методист. Досвід викладання – понад 20 років (викладач хімії та біології в старшій школі і середніх спеціальних навчальних закладах). З 2002р. даю приватні уроки хімії і...
Пропоную уроки з біології та хімії, якісну підготовку до ЗНО, ДПА. Маю досвід успішної підготовки випускників до ЗНО з біології та хімії, викладання в приватній школі. Допоможу розібратися зі складнощами вивчення предмета, структурувати та узагальнити...


З 2008 по 2015 рік викладав на кафедрі аналітичної хімії хімічного факультету Донецького національного університету. Співавтор навчального посібника з екологічної аналітичної хімії. З 2008 року безперервна приватна практика.


• мовні курси з англійської та німецької мов (2009); • викладач англійської та німецької мов на підприємствах (з 2011). • викладач англійської для IT-спеціалістів на курсах GoIT (2016 р.)


Викладацький


Займаюся репетиторством з хімії з 2010 року. З 2011 р. працюю викладачем у Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну, предмети - хімія, біологія, географія і екологія. Є власні методичні розробки для навчання хімії, біології, екології.


2 роки викладаю, готую до ЗНО,ДПА , підтягую школярів до високих оцінок в табелі:)
2 роки в школі № 132. репетиторський стаж - 5 років


Працюю репетитором з 2010 року. Готую абітурієнтів до здачі ЗНО. Допомагаю в якісному засвоєнні шкільної програми.

Top