Репетитор органічної хімії в Дніпропетровську

Органічна хімія є одним з обов’язкових предметів, які вивчаються в середній школі. Багатьом хлопцям досить складно дається ця наука, та й часу в шкільній програмі виділено мало для її повного розгляду. Але якщо випускник вирішує пов’язати своє життя з медициною або з біологічними науками, то йому доведеться здавати тести з хімії. А підготовка до ЗНО з цього предмету безпосередньо включає і органічну хімію. І отримати відмінну оцінку можна тільки маючи глибокі знання.

Репетитор органічної хімії в Дніпропетровську допоможе відкрити своєму учневі такий досить складний предмет. Важливо, що справжній професіонал своєї справи зможе правильно організувати свій навчальний процес так, щоб дати максимальні знання в найкоротші терміни і приділити велику увагу вирішенню тестів минулих років. Використання такої індивідуальної програми для кожного конкретного учня дозволяє оцінити реальні знання і можливості і дитини, давати йому знання і інформацію в такій послідовності і в таких темпах, які будуть йому доступними.

Репетитор з органічної хімії в Дніпропетровську працює не тільки з випускниками, і готує їх до здачі тестів. Багато студентів також потребують додаткових занять з педагогом. Адже навіть університетська програма не завжди буває доступною і зрозумілою кожному студенту. Хтось вловлює все з перших слів, а кому-то потрібно навпаки витратити більше часу і енергії на засвоєння однієї теми. А ось репетитор органічної хімії в Дніпропетровську допоможе отримати не тільки високу оцінку безпосередньо на іспиті, але і дасть реальні знання, які стануть в нагоді в майбутній професії.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?

Фiльтр

 
 
 
   


Показано 10 викладачів органічної хімії, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 4504

Займався науковою діяльністю на кафедрі з другого курсу. Постійно отримував знання від своїх керівників і навчався на їх досвіді в тому числі викладання. Є 8 публікацій з наукової роботи в галузі міжфазного каталізу. Пробував проводити лабораторні роботи.


Викладаю 4 роки . Готую до вступу в мед. училища.


Вчитель репетитор 6 років. Виконання контрольних, курсових і дипломних робіт більше 2-х років


більше 40 років викладання та репетиторства


Стаж роботи репетитором/викладачем -1 рік. Вчитель хімії, біології та природознавства. Закінчила з відзнакою магістратуру в лютому 2016. Є автором наукових публікацій. Маю досвід роботи з дітьми різних вікових груп. Викладала в школі для дітей з особливими...


Заняття проводжу застосовуючи уроки-слайди /програма Point/ за потрібними темами.-замість дошки!!! Дуже зручно... Наявність конспекту / писати/обов'язково. 1/Теорія хімія як наука 2/Приклади рішення задач/Тести по ЗНО /тренінг/укр. мовою...


Більше року займаюся з дітьми, легко знаходжу спільну мову і зручну форму занять.


Дуже життєрадісна і роблю все можливе, щоб наповнити своє життя та оточуючих яскравими і позитивними емоціями! Навчання завжди було одним з моїх найулюбленіших занять. Я намагаюся не тільки якісно піднести цікавий матеріал, але і максимально надихати і...


5


З 2013 року працювала в репетиторському центрі логос викладачем хімії, фізики і математики. Навчала учнів з другого по 11 клас, а також студентів вищих навчальних закладів. З 2015 року є приватним репетитором.

Top