Няня

У сучасному світі все більше молодих мам вирішують йти на роботу дуже рано, тому змушені звернутися за допомогою до справжніх фахівців — гувернанток і нянь. Але для нашої країни послуги няні ще в новинку, тому немає певного механізму вибору якісного та професійного працівника, на якого було б не страшно залишити свою дитину. Тому до вибору гувернера потрібно підійти з усією відповідальністю.

Важливо пам’ятати, що в цьому питанні не потрібно поспішати, навіть коли дитину потрібно прилаштувати якомога швидше. Адже неправильний вибір може привести до витрат зайвих грошей, сил, часу, візитів до психотерапевтів, що зараз далеко не рідкість. Перш за все потрібно звернути увагу на освіту, світогляд і мотивацію няні, яка буде запрошена в будинок і якій буде довірений найдорожчий скарб — дитина.

Послуги няні часто пропонують жінки, які мають середню педагогічну освіту. Вони знають, як правильно себе вести з дітьми різного віку, знають кілька розвиваючих методик і зможуть не просто проводити з дитиною час, але і вчити її. У них повинна бути спеціальна література, яка дозволить побудувати з дитиною індивідуальний спосіб навчання.

Також варто перевірити, як няні поводитимуться в тих чи інших ситуаціях. Можна змоделювати кілька ситуацій, які пов’язані з труднощами виховання дитини, і подивитися на реакцію і методи вирішення. Ну і, безумовно, няні повинні бути досить привабливими, охайними і з правильно поставленою мовою.

І навіть якщо обрана няня максимально підходить під всі параметри, складені батьками, потрібно ще деякий час поспостерігати за нею, подивитися за дитиною. Діти відразу покажуть, чи подобається їм няня чи ні, навіть мовчання може сказати багато чого.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по няні. Всього репетиторів в базі: 5689

4 роки дитячої музичної школи (теоретичні дисципліни, фортепіано, хор, вокал для початківців).


Працювала репетитором 1,5 роки. Серед дітей були : 3, 8,9,10,11 класи, студент першого курсу. Займаюсь на совість, шукаю прогалини і заповнюю їх.Викладаю дітям і дорослим 4 рік


3 роки


Вчитель початкових класів з 1988 року по теперішній час. Володію сучасними методиками навчання. Легко знаходжу спільну мову як з дітьми, так і з батьками. Проводжу заняття російською та українською мовами.


4Я працюю приватним репетитором впродовж двох років. Мої уроки є комплексними і включають у себе різні способи запам'ятовування інформації.


Більше року Навчання в педагогічному університеті дозволяє якомога більше попрацювати з дітками, тим самим розвивати свої навички. У мене є можливість відвідувати, спілкуватися, працювати з дітками молодших класів і дошкільного віку.


З 2015 року почала займатися репетиторством, так як мені це подобається. Моя робота приносить мені лише задоволення, а це важливо в роботі з дітьми. Особисті якості: комунікабельність, чесність, відповідальність, організованість, бажання працювати та...


Репетитор з підготовки дітей до школи. . Підготовка дітей від 4 років до навчання в школі. В період з 4 до 7 років відбувається інтенсивний розвиток основних психічних процесів (пам'яті, уваги, мислення, уяви), які є основою успішного навчання в школі....


8 років роботи вихователем в дитячому садку - ця інформація для батьків, чиї діти підуть у школу. 15 років роботи в школі вчителем початкових класів, 9 років роботи репетитором в сім'ях з дітьми до 12 роківTop