Каталог репетиторів в Миколаїві

Репетитор Миколаїв допоможе будь-якому учневі успішно здати шкільні тести, а дорослій людині відновити і зміцнити свої знання і навички, які сприяють отриманню нових можливостей в роботі.
Асоціація репетиторів України зібрала кращих викладачів країни, які готові допомагати іншим отримати безцінні знання в різних сферах. Вони готові надавати свої послуги всім без винятку, як школярам і студентам, які ще навчаються в школах і ВУЗах, так і тим, хто вже закінчив освіту, але хоче постійно саме удосконалитися, а можливо навіть осягнути нові, раніше незвідані галузі науки або іноземні мови . Як ми всі знаємо, наші можливості безмежні, тому завжди варто прагнути до отримання нової інформації, адже вона може нам знадобитися в найнепередбачуваніший період життя.

Як обрати репетитора?

Скориставшись послугами нашого сайту, вам буде досить легко і просто знайти репетитора в Миколаєві. Все, що вам для цього буде потрібно — це ознайомитися з запропонованим списком претендентів та вибрати підходящого для себе.
Для оптимізації роботи нашого електронного ресурсу і пошукової системи, були встановлені спеціальні фільтри, завдяки яким ви тепер можете встановити необхідні вам параметри і звузити список претендентів. В результаті цього процесу потрібний вам репетитор в Миколаєві буде обраний з того списку вчителів, які пройшли даний відсів. Таким чином вам буде простіше обрати того, хто найбільше підходить під ваші побажання і вимоги.
Вам будуть запропоновані фільтри за такими напрямками:

Якщо вам потрібен репетитор в Миколаєві, тоді швидше заходьте до нас. Ми безкоштовно допоможемо вам підібрати кращого вчителя міста з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів.

Миколаїв
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Миколаєва. Всього репетиторів в базі: 7216

Викладацький стаж 5 років.


5 років


Шкільний стаж 4 роки


Викладала історію України 4 роки у навчальному центрі "START" м. Миколаєва. Проводжу комплексну підготовку до ЗНО з історії України, що включає в себе опрацювання кожної теми відповідно до нових вимог Міністерства освіти і науки України, вивчення...


Є досвід викладання в школі. Протягом чотирьох років проводила адаптовані екскурсії для школярів,дошкільнят і школярів з обмеженими можливостями.


Викладаю в університеті технічні спеціальності англійською мовою для іноземних студентів. Стаж роботи - з 2011 року


Понад два роки успішно готую учнів до ЗНО. Займаюся українською мовою та літературою з учнями як основної школи (5-9 класи), так і старшої (10-11 класи). До кожного учня шукаю індивідуальний підхід, а далі - працюємо на результат.Стаж роботи в школі 33 роки. Працюю Репетитором 12 років.


40років


Допомагаю учням та студентам у засвоєнні матеріалу з різних галузей права, а також з загальних наук юриспруденції. Підтягую студентів для здачі різного плану робіт (самостійних, контрольних, модульних, курсових, дипломних). Підготовка студентів...


Викладацький стаж - 7 років. з 2008 р. - приватні уроки з 2012 р. - викладач італійської мови в ЧДУ ім. Петра Могили з 2014 р. - викладач італійської мови в МНУ ім. В. О. Сухомлинського


працюю в Миколаївській школі № 36


Викладаю англійську для знайомих.


4 роки

Top