Каталог репетиторів в Миколаїві

Репетитор Миколаїв допоможе будь-якому учневі успішно здати шкільні тести, а дорослій людині відновити і зміцнити свої знання і навички, які сприяють отриманню нових можливостей в роботі.
Асоціація репетиторів України зібрала кращих викладачів країни, які готові допомагати іншим отримати безцінні знання в різних сферах. Вони готові надавати свої послуги всім без винятку, як школярам і студентам, які ще навчаються в школах і ВУЗах, так і тим, хто вже закінчив освіту, але хоче постійно саме удосконалитися, а можливо навіть осягнути нові, раніше незвідані галузі науки або іноземні мови . Як ми всі знаємо, наші можливості безмежні, тому завжди варто прагнути до отримання нової інформації, адже вона може нам знадобитися в найнепередбачуваніший період життя.

Як обрати репетитора?

Скориставшись послугами нашого сайту, вам буде досить легко і просто знайти репетитора в Миколаєві. Все, що вам для цього буде потрібно — це ознайомитися з запропонованим списком претендентів та вибрати підходящого для себе.
Для оптимізації роботи нашого електронного ресурсу і пошукової системи, були встановлені спеціальні фільтри, завдяки яким ви тепер можете встановити необхідні вам параметри і звузити список претендентів. В результаті цього процесу потрібний вам репетитор в Миколаєві буде обраний з того списку вчителів, які пройшли даний відсів. Таким чином вам буде простіше обрати того, хто найбільше підходить під ваші побажання і вимоги.
Вам будуть запропоновані фільтри за такими напрямками:

Якщо вам потрібен репетитор в Миколаєві, тоді швидше заходьте до нас. Ми безкоштовно допоможемо вам підібрати кращого вчителя міста з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів.

Миколаїв
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Миколаєва. Всього репетиторів в базі: 6046


Викладацький стаж 5 років.


Викладала історію України 4 роки у навчальному центрі "START" м. Миколаєва. Проводжу комплексну підготовку до ЗНО з історії України, що включає в себе опрацювання кожної теми відповідно до нових вимог Міністерства освіти і науки України, вивчення...


2000-н. в.: репетиторство 1999 - 2016.: викладач кафедри інтелектуальних інформаційних систем Чорноморського державного університету ім. П. Могили 1997 - 1999: Українська гімназія №1. Вчитель інформатики.


5 років


Є досвід викладання в школі. Протягом чотирьох років проводила адаптовані екскурсії для школярів,дошкільнят і школярів з обмеженими можливостями.


Стаж роботи в школі 33 роки. Працюю Репетитором 12 років.


Викладаю в університеті технічні спеціальності англійською мовою для іноземних студентів. Стаж роботи - з 2011 року


40роківДопомагаю учням та студентам у засвоєнні матеріалу з різних галузей права, а також з загальних наук юриспруденції. Підтягую студентів для здачі різного плану робіт (самостійних, контрольних, модульних, курсових, дипломних). Підготовка студентів...


Шкільний стаж 4 роки


Досвід викладання-близько 4 років. Спочатку викладала дітям англійська, зараз сконцентрувалася на польському і німецькому. З вересня працюю в київській мовній школі. Проводила заняття по скайпу і на курсах :розмовні групи, клуби та індивідуальні заняття....


Викладацький стаж - 7 років. з 2008 р. - приватні уроки з 2012 р. - викладач італійської мови в ЧДУ ім. Петра Могили з 2014 р. - викладач італійської мови в МНУ ім. В. О. Сухомлинського


працюю в Миколаївській школі № 36

Top