Репетитор неорганічної хімії в Києві

Неорганічна хімія для багатьох школярів і студентів є складною і трудомісткою наукою. Її аспекти в непрофільних навчальних закладах вивчаються лише частково. А ось з різними нюансами цієї дисципліни знайомляться студенти спеціалізованих факультетів. Також підготовка до ЗНО з хімії неможлива без докладного вивчення цього предмета. І якщо шкільних знань для цього буде мало, то краще за все звернутися за допомогою до перевірених фахівців.

Репетитор неорганічної хімії в Києві зможе в легкій і доступній формі кожному своєму учневі відкрити всі таємниці цієї науки. Індивідуальні заняття допоможуть значно збільшити рівень існуючих знань, розширять кругозір, підготуватися до здачі тесту та інше. Репетитор неорганічної хімії в Києві також дозволяє учневі самостійно визначати час проведення занять, який буде вигідно йому. Так дитина зможе менше втомлюватися, добираючись до свого викладача, отримувати знання в більш комфортних умовах. Все це позитивно впливає на результат індивідуального навчання.

Але до вибору репетитора з такого вузькопрофільного предмету потрібно ставитися вкрай уважно. Адже тільки справжній професіонал зможе мотивувати дитину до навчання і дати їй якісні знання. Хороший репетитор з неорганічної хімії в Києві буде працювати тільки за сучасними матеріалами і методиками, чудово розбирається в освітніх стандартах і правилах. Особливо це важливо для студентів медичних установ, які детально вивчають цей предмет і повинні знати його.

Віддаючи своїх дітей в руки таким фахівцям, батьки можуть не переживати про своїх чад і бути повністю впевненим у тому, що заняття будуть мати потрібний результат.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів неорганічної хімії, Київ. Всього репетиторів в базі: 4823

Репетиторством займаюсь 5-й рік. Займаюся зі школярами та студентами. Можливі заняття: українською або російською мовою, невеликими групами, на пару занять, підготовка до ЗНО.


Школа №178 викладач хімії та біології СПТУ №20 викладач хімії та біології, методист. Досвід викладання – понад 20 років (викладач хімії та біології в старшій школі і середніх спеціальних навчальних закладах). З 2002р. даю приватні уроки хімії і...


Досвід репетиторства - 7 років, а також досвід викладання в школі та Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка


ВикладацькийЗаймаюся репетиторством з хімії з 2010 року. З 2011 р. працюю викладачем у Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну, предмети - хімія, біологія, географія і екологія. Є власні методичні розробки для навчання хімії, біології, екології.2 роки викладаю, готую до ЗНО,ДПА , підтягую школярів до високих оцінок в табелі:)


2009-2010 рік - кафедра фізіології людини, студентська практика; 2010-2014 - загальноосвітня школа, вчитель біології, хімії та екології, заступник директора з навчально-виховної діяльності; З 2014-го року працюю в КЛБ і також консультую експериментальні...


2 роки в школі № 132. репетиторський стаж - 5 роківДосвід репетиторства – з 2009 року.


Начитка теорії, практичні заняття (розв'язування задач тощо), складання індивідуального плану занять для кожного учня залежно від рівня підготовки та знань.


Стаж роботи репетитором більше 15 років. Репетиторство з математичних дисциплін для учнів (алгебра, геометрія, підготовка до дпа та зно). Репетиторство з хімії для учнів (підготовка до дпа та зно допомогу в підготовці Манів).


1,5 року - репетитор з хімії і біології, 1 рік - вчитель біології та медичних знань у школі №159 р. Києва. Головне кредо моєї роботи - знайти підхід до кожного учня. Сильною стороною - вважаю , що можу максимально просто і зрозуміло пояснити найскладніший...

Top