Репетитор неорганічної хімії в Києві

Неорганічна хімія для багатьох школярів і студентів є складною і трудомісткою наукою. Її аспекти в непрофільних навчальних закладах вивчаються лише частково. А ось з різними нюансами цієї дисципліни знайомляться студенти спеціалізованих факультетів. Також підготовка до ЗНО з хімії неможлива без докладного вивчення цього предмета. І якщо шкільних знань для цього буде мало, то краще за все звернутися за допомогою до перевірених фахівців.

Репетитор неорганічної хімії в Києві зможе в легкій і доступній формі кожному своєму учневі відкрити всі таємниці цієї науки. Індивідуальні заняття допоможуть значно збільшити рівень існуючих знань, розширять кругозір, підготуватися до здачі тесту та інше. Репетитор неорганічної хімії в Києві також дозволяє учневі самостійно визначати час проведення занять, який буде вигідно йому. Так дитина зможе менше втомлюватися, добираючись до свого викладача, отримувати знання в більш комфортних умовах. Все це позитивно впливає на результат індивідуального навчання.

Але до вибору репетитора з такого вузькопрофільного предмету потрібно ставитися вкрай уважно. Адже тільки справжній професіонал зможе мотивувати дитину до навчання і дати їй якісні знання. Хороший репетитор з неорганічної хімії в Києві буде працювати тільки за сучасними матеріалами і методиками, чудово розбирається в освітніх стандартах і правилах. Особливо це важливо для студентів медичних установ, які детально вивчають цей предмет і повинні знати його.

Віддаючи своїх дітей в руки таким фахівцям, батьки можуть не переживати про своїх чад і бути повністю впевненим у тому, що заняття будуть мати потрібний результат.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів неорганічної хімії, Київ. Всього репетиторів в базі: 6416

4 роки досвіду роботи репетитором з біології та хімії, латини. Якщо учень 11 класу почав займатися зі мною з вересня - я можу надати гарантію, що він здасть ЗНО вище ніж на 170 балів. Також можу викладати біофізику, біохімію, біоніку, англійську (рівень...


Школа №178 викладач хімії та біології СПТУ №20 викладач хімії та біології, методист. Досвід викладання – понад 20 років (викладач хімії та біології в старшій школі і середніх спеціальних навчальних закладах). З 2002р. даю приватні уроки хімії і...З 2008 по 2015 рік викладав на кафедрі аналітичної хімії хімічного факультету Донецького національного університету. Співавтор навчального посібника з екологічної аналітичної хімії. З 2008 року безперервна приватна практика.


• мовні курси з англійської та німецької мов (2009); • викладач англійської та німецької мов на підприємствах (з 2011). • викладач англійської для IT-спеціалістів на курсах GoIT (2016 р.)


ВикладацькийЗаймаюся репетиторством з хімії з 2010 року. З 2011 р. працюю викладачем у Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну, предмети - хімія, біологія, географія і екологія. Є власні методичні розробки для навчання хімії, біології, екології.


2 роки викладаю, готую до ЗНО,ДПА , підтягую школярів до високих оцінок в табелі:)2 роки в школі № 132. репетиторський стаж - 5 роківДосвід репетиторства – з 2009 року.


Начитка теорії, практичні заняття (розв'язування задач тощо), складання індивідуального плану занять для кожного учня залежно від рівня підготовки та знань.


Стаж роботи репетитором більше 15 років. Репетиторство з математичних дисциплін для учнів (алгебра, геометрія, підготовка до дпа та зно). Репетиторство з хімії для учнів (підготовка до дпа та зно допомогу в підготовці Манів).

Top