Репетитори з неорганічної хімії

Незважаючи на цілі вивчення, будь це шкільний предмет або професійна підготовка, неорганічна хімія є дуже складним предметом, повноцінне осмислення якого зазвичай неможливо без сторонньої допомоги — в тому числі і репетитора з неорганічної хімії.

Неорганічна хімія — досить складна і трудомістка наука про хімічні елементи, і простих і складних речовинах, які їх утворюють. Окремі загальноосвітні аспекти цього предмета вивчають в школах, однак ґрунтовно неорганічну хімію вивчають на хімічних факультетах в вузах.

На нашому сайті Ви можете підібрати собі і Вашим дітям досвідченого викладача, який найбільш точно підійде Вашим вимогам, будь то стаж репетиторства, час занять, місце їх проведення.

Індивідуальні уроки з репетитором по неорганічної хімії допоможуть Вам, якщо Ви прагнете:

- Підвищити загальний рівень знань і ліквідувати прогалини в Ваших знаннях неорганічної хімії, підвищити шкільну успішність і оцінки в вузі;

- Підготуватися до здачі контрольних, практичних і лабораторних робіт, рефератів, тестів і заліків;

- підготуватися до здачі ЗНО для вступу до вузів на спеціальності: хімія, неорганічна хімія, фармакологія, медицина.

Репетитор неодмінно підбере оптимальні навчальні методики і прийоми, які допоможуть Вам і Вашим дітям максимально швидко домогтися бажаного результату і в повному обсязі освоїти принципи такої складної науки, як неорганічна хімія.

Неорганічна хімія
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по неорганічної хімії. Всього репетиторів в базі: 5689

Вчитель репетитор 6 років. Виконання контрольних, курсових і дипломних робіт більше 2-х років


Аспірантка хімічного факультету. Учасник понад 20 конференцій з хімії та педагогіці. Викладач хімії та фізики. Працюю в центрі міста. з 2013-15 рр .. - викладач приватної школи Надаю репетиторські послуги по skype. Заняття у зручний для Вас...


Школа №178 викладач хімії та біології СПТУ №20 викладач хімії та біології, методист. Досвід викладання – понад 20 років (викладач хімії та біології в старшій школі і середніх спеціальних навчальних закладах). З 2002р. даю приватні уроки хімії і...


З 2009 року викладаю на кафедрі хімії та наноматеріалознавства Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Якісно підготую до ЗНО з хімії, підтягну знання, заповню прогалини. Працюю за власними розробленими методиками, що допомагають досягти...


Рік репетиторський стажу, плюс є досвід підготовки шкільних команд до районних та міських турнірів з хімії.


Допомагаю учням різних класів розуміти хімію, вирішувати завдання. Намагаюся, щоб учень полюбив предмет і міг розуміти його, а не вчити. Можу викладати, як російською, так і українською мовами.


Викладаю 4 роки . Готую до вступу в мед. училища.


Викладацький стаж становить один рік: готував влітку перед школою учнів молодших класів і готував до здачі ЗНО з хімії та біології)


4 роки досвіду роботи репетитором з біології та хімії, латини. Якщо учень 11 класу почав займатися зі мною з вересня - я можу надати гарантію, що він здасть ЗНО вище ніж на 170 балів. Також можу викладати біофізику, біохімію, біоніку, англійську (рівень...


Досвід репетиторської діяльності - близько 2 років.


З 2008 по 2015 рік викладав на кафедрі аналітичної хімії хімічного факультету Донецького національного університету. Співавтор навчального посібника з екологічної аналітичної хімії. З 2008 року безперервна приватна практика.


Підготовка учнів до ЗНО, міської олімпіади (разом зі шкільним вчителем)- результат 1-ше місце на міському єтапі,10 класс; Написання наукових робіт на конкурс Малої Академії Наук України, підготовка до захисту.


У школі заміняла вчительку хімії, і тим самим сподобалося, рік практикувала це.


• мовні курси з англійської та німецької мов (2009); • викладач англійської та німецької мов на підприємствах (з 2011). • викладач англійської для IT-спеціалістів на курсах GoIT (2016 р.)


Викладацький

Top