Репетитор німецької мови в Одесі

При вивченні іноземних мов можуть виникнути деякі труднощі в граматиці або вимові. Але якщо Ваш вибір припав на німецьку мову, то наш досвідчений їрепетитор німецької мови з великим задоволенням візьметься за Ваше навчання. З нашим репетитором німецької мови в Одесі абсолютно всі учні в результаті вільно володіли німецькою мовою і не відчували скутість при спілкуванні з іноземцями.

Багато хто вважає що німецька — це груба мова. Але це не так, вона може бути ще і романтичною, і Ви самі можете переконатися в цьому, всього лише взявши кілька занять у нашого репетитора з німецької мови в Одесі.

Репетитор з німецької мови в місті Одеса надає такі послуги:

- Заняття з дітьми шкільного та дошкільного віку;

- Підготовка до ЗНО з німецької, іспитів, домашніх завдань школярів;

- Підготовка до заліків та іспитів студентів;

- Успішне проведення переговорів з німецькими партнерами для бізнесменів;

- Проходження співбесіди для отримання візи до Німеччини для мандрівників.

Як видно у наших викладачів широке коло інтересів, і тому, хоч би якою була Ваша мета, наші репетитори завжди зможуть Вам допомогти.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів німецької мови, Одеса. Всього репетиторів в базі: 4916

Підготовка до ЗНО і ДПА (англійська, німецька) Німецька - підготовка до виїзду на пмж, тести А1, А2 і т. д, за методикою «Баварського дому». Англійська - підготовка до виїзду на ПМЖ, тести TOEFL, IELTS тощо, за методикою OXFORD UNIVERSITY,...5 років - репетитор німецької, викладач німецької в мовному центрі "Прогрес"


2005-2007 ОПК. З 2007-ОДАБА. Викладач кафедри іноземних мов


Викладаю англійську для знайомих.


15


Репетитор з 2012 року.


Заняття проводяться з виїздом до учня. Допоможу вдосконалити граматику, усне мовлення, словниковий запас і вимову. Допоможу з домашніми завданнями, підготовкою до контрольної роботи. Працюю на результат.2008 – 2015рр. ШКОЛА ГАННИ ІЗОТОВОЇ Засновник і Директор (англ.мова – викладання та перекази; практична психологія; бізнес-консалтинг) Викладання англійської мови дорослим і дітям індивідуально періодична співпраця з курсами і школами англійської...


Протягом 5 років успішно викладаю дітям і дорослим німецьку та англійську мови. У своїй роботі я використовую мнемотехніки, ілюстративні матеріали та ігри для ефективного навчання. Є досвід викладання у мовному центрі, педагогічна освіта. Уроки проходять...


Досвід викладання становить 3 роки.Є досвід викладання по Skype, він дозволяє навчатися незалежно від місця перебування.
Top