Каталог репетиторів німецької мови в Харкові

Німецька мова — одна з основних в країнах Євросоюзу і навіть одна з найпоширеніших у світі. Простою її не назвеш: граматика досить складна і виділяється величезна кількість діалектів. Розібратися у всьому цьому допоможе тільки кваліфікований репетитор з німецької мови в Харкові або якщо Ваш рівень досить високий, то носій мови. У Німеччині та інших країнах, де німецька є офіційною, активно розвивається співробітництво на рівні особистого партнерства, державних зв’язків, програми з обміну студентів. Після того, як ви скористаєтеся послугами нашого викладача, вам буде під силу правильно говорити, писати, читати і спілкуватися з місцевими жителями.

Переваги занять з репетитором

Якщо ви хочете, щоб ваші знання були на високому рівні, навчання має на увазі ретельне вивчення широкої системи чітко структурованих правил. І зробити цей процес захоплюючим, а не одноманітним і нудним заняттям, зуміє по-справжньому досвідчений викладач німецької мови і зроблений ним індивідуальний курс навчання для Вас. Протягом кожного уроку ви будете займатися за сучасними методиками, які допомагають швидше і глибше вникнути в суть матеріалу.

Знання німецької мови може знадобитися вам в сфері

Партнерство з компаніями з Німеччини в цих областях стало настільки звичним, що багато керівників фірм вважають за краще  пройти курс індивідуальних занять, ніж без кінця вдаватися до послуг перекладачів. Це дозволить не тільки заощадити в майбутньому на оплату роботи перекладача, а й помітно підвищить престижність вашої компанії і вашу особистість в очах іноземних партнерів.

Тому не відставайте від конкурентів і, не замислюючись, скористайтеся послугами приватного репетитора німецької мови в Харкові. Тим більше, що на нашому сайті ви знайдете тільки перевірених, кваліфікованих, досвідчених педагогів, кожен з яких зможе проводити навчання в будь-якій зручній для вас формі. За допомогою фільтрів Ви зможете підібрати репетитора за вартістю, району, кваліфікації і т.д.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів німецької мови, Харків.

Займаюся репетиторством більше 3-х років. Індивідуальний підхід до кожного учня з використанням різної літератури.


Напрям: - Репетитор англійської мови - Репетитор німецької мови Стаж роботи репетитором/викладачем: 8 років Початковий рівень студента: - не має значення Переважний час проведення занять: - будні - в ранковий час - у денний час - у вечірній...


1 рік


Є досвід спілкування і роботи з іноземцями, досвід репетиторства - 1,5 року. Сучасний, індивідуальний підхід до учнів гарантований.


9 летРобота в Німеччині = 1 рік Досвід індивідуальних уроків = 5 роківПри навчанні,

більше 6 років працювала 3 місяці на приватних англійських курсах для дітей від 4 до 10 років1 рік займаюся з дітьми як репититор. скарг поки не було

Top