Репетитор німецької мови в Харкові

Німецька мова — один з основних мов у країнах Євросоюзу і навіть одна з найпоширеніших у світі. Незважаючи на це, простою її не назвеш: німецька має досить складну граматику і величезну кількість діалектів. Розібратися у всьому цьому допоможе тільки кваліфікований репетитор з німецької мови в Харкові.

Ця складна граматика регулюється не менш складною і широкою системою правил — на всі випадки життя і мови. Так в німецькій мові відбивається відома німецька ж педантичність. І зробити вивчення цих правил захоплюючим, а не одноманітним і нудним заняттям, теж зуміє тільки досвідчений репетитор з німецької мови.

Знання німецької мови може знадобитися вам в сфері бізнесу, науки, виробництва і торгівлі. Партнерство з німецькими компаніями в цих областях стало настільки звичним, що багато керівників фірм вважають за краще самі пройти курс індивідуальних занять з німецької, ніж без кінця вдаватися до послуг перекладачів.

Тому не відставайте від конкурентів і, якщо у вашому житті і роботі теж присутні постійні контакти з жителями Німеччини, — більше не замислюйтесь, чи потрібен вам власний репетитор німецької мови в Харкові.

Тим більше, що на нашому сайті кожен викладач німецької мови — перевірений, кваліфікований, досвідчений, і зможе проводити заняття в будь-якій зручній для вас формі.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів німецької мови, Харків. Всього репетиторів в базі: 4823


1 рік


Є 5-річний досвід викладання дорослим, дітям різних класів, а також дошкільного віку. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Працюю за книжками видавництва Логнман, Кембриджського та Оксфордського університетів(англійська мова), а також підручники...Курси іноземних мов,деякий час жила і працювала в Італії,постійне спілкування з носіями мови.Роблю акцент на розмовну мову,але при цьому відповідально ставлюся до подачі граматики.


Робота в Німеччині = 1 рік Досвід індивідуальних уроків = 5 років


3 роки - репетиторство.


При навчанні,1 рік в державній школі I-III ступенів, 6 років приватний репетитор англійської мови (рівні від початкового до просунутого, віку від молодших школярів до дорослих) 1 рік репетитор німецької мови (початковий рівень, школярі) 1 рік чесний репетитор по Skype...Маю досвід роботи з дітьми в цілому більше 4 років. Займаюся конкретно репетиторством іноземних мов протягом 2 років. При роботі використовую різні підручники, додаткові матеріали, відео, аудіо, ігри для дітей молодшої школи.
більше 6 років працювала 3 місяці на приватних англійських курсах для дітей від 4 до 10 років

Top