Репетитор музики в Києві

Такий предмет як музика кожен школяр вивчає в процесі свого навчання в навчальному закладі. Для багатьох ця дисципліна залишається на задньому плані, але є і ті учні, які завдяки таким урокам вирішують пов’язати своє життя з музикою. Але тих знань, отриманих в шкільний час, зовсім недостатньо для того, щоб навчитися грати на музичному інструменті, створювати цікаві етюди та інше. Можна, звичайно, почати самостійно вчитися, розвиватися. Але на це може піти багато часу, а виправити помилки в навчанні буде нікому.

Тільки репетитор музики в Києві зможе створити всі умови, що дозволяють розтопити бажання дитини до знайомства з музикою, і не дати їй згаснути посередині шляху. Справжній професіонал проконтролює кожен рух свого учня, вкаже на його помилки і допоможе їх швидко виправити. З таким учителем домогтися високих результатів не складе труднощів.

Важливо, що репетитор музики в Києві користується попитом не тільки серед школярів або студентів, які вирішили пов’язати своє життя з цим мистецтвом. Багато дорослих людей мають бажання повернутися до своїх дитячих мрій оволодіння різними музичними інструментами. З такими зрілими учнями доводиться набагато складніше, адже у них і рівень сприйняття інформації набагато нижчий.

Зараз таких репетиторів дуже багато, тому необхідно не помилитися з вибором. Хороший репетитор музики в Києві повинен мати музичну освіту, володіти декількома музичними інструментами. Також у нього повинно бути багато вдячних учнів, які були задоволені своїм навчанням в цього фахівця. Дізнатися таку інформацію можна як при особистій зустрічі, так і з профілю викладача на інтернет ресурсах.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів музики, Київ. Всього репетиторів в базі: 4694

СШ № 154. СШ № 73, СШ № 118


Приватні уроки вдома у учнів, концертмейстер вокальної студії хореографічного ліцею.


Мене звуть Марина Михальченко. Я навчаю грі на гітарі більше 10 років за своєю авторською методикою. Ця методика розроблена спеціально для тих, хто тільки починає освоювати гітару, а також для тих, хто розвиває свою майстерність. Для дітей від 6 років:...
30 років


Навчання грi на акустичнiй та електрогiтарi. Креативний,iндивiдуальний,пiдхiд. Нотна грамота.аранжування .аккомпанемент,iмпровiзацiя. Для дiтей та дорослих.


5 років репетиторстваукраїнська,російська,німецька,стаж 6 років-приватний викладач,викладач вокалу та фортепіано у вокально-хорової студії


З роки приватного репетиторства.Стаж роботи - 4 роки. Київський інститут музики імені Глієра (молодша і середня група) 2011-2015 рр.


Я є носієм двох мов - російської і української. В моєму викладацькому арсеналі діти від 5 років і вище. Вивчала, а також застосовувала основи психології на практиці, підхід до дитини знайти не питання. Так як моя спеціальність є практичною, зацікавити учня -...


працював викладачем в Донецькому політехнічному технікумі півроку,займався репетиторством з вересня по січень 2013 2014, предмети фізика 8-9 класи, музика: навчання грі на фортепіано, математика 8-9 класи, кафедра загальної фізики та дидактики фізики. Формат...

Top