Харків
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів музики, Харків. Всього репетиторів в базі: 6490

Вже два роки є репетитором у дошкільнят, молодших школярів,учнів випускного класу. Результати занять підтверджені оцінками викладачів, екзаменаційними оцінками, балами ЗНО.


Приватний репетитор 8 років стаж


2 роки


Педагогічною роботою почала займатися з 2005 року в дитячій музичній школі. Пізніше продовжила працювати в консерваторії та філармонії. Репетиторською діяльністю займаюся з 2007 , уроками в Skype останні чотири роки.


Викладаю більше 3-х років.2 з них працювала у музичній школі. Якщо ви маєте величезне бажання навчитися співати, грати на скрипці чи фортепіано, то нам з вами по дорозі! Індивідуальний підхід , сучасні методики, вибір оптимального способу пояснення...2015 - 2017 р. працювала викладачем музично-теоретичских дисциплін, хору і вокалу в Ізюмській ДМШ 2016 - 2017 р. працювала викладачем вокалу, сценаристом, організатором заходів у будинку культури "Сучасник" (р. Ізюм) Також з 2013 по 2015 займалася...


VK: vk.com/temofartВчитель музичного мистецтва у Харківському ліцеї № 141Викладацький стаж - 14 років. Обов'язки: проведення уроків з навчання гри на фортепіано робота з початкового рівня навчання заняття з учнями дорослого віку ознайомлення з основами теорії ознайомлення з музичною літературою ознайомлення з історією музичного...


Займаюся музикою 19 років. З 2010 року працюю в музичній школі викладачем по класу гітари. Учні неодноразово ставали лауреатами обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.


Починаючи від педагогічної практики музичного училища і по сьогоднішній день з приватними учнями різних вікових груп.


Top