Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів музики, Харків. Всього репетиторів в базі: 5072

Вже два роки є репетитором у дошкільнят, молодших школярів,учнів випускного класу. Результати занять підтверджені оцінками викладачів, екзаменаційними оцінками, балами ЗНО.


Приватний репетитор 8 років стаж


Педагогічною роботою почала займатися з 2005 року в дитячій музичній школі. Пізніше продовжила працювати в консерваторії та філармонії. Репетиторською діяльністю займаюся з 2007 , уроками в Skype останні чотири роки.


VK: vk.com/temofart


Вчитель музичного мистецтва у Харківському ліцеї № 141Викладацький стаж - 14 років. Обов'язки: проведення уроків з навчання гри на фортепіано робота з початкового рівня навчання заняття з учнями дорослого віку ознайомлення з основами теорії ознайомлення з музичною літературою ознайомлення з історією музичного...


Займаюся музикою 19 років. З 2010 року працюю в музичній школі викладачем по класу гітари. Учні неодноразово ставали лауреатами обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.5 роківВикладаю приватним чином третій рік. Мої учні, в основному - діти до 10 років.
1.Педагог за вокалусен 2011 - червень 2012Харьковская муз.школа №15 ім.В.А.Моцарта Обязонности: Проведення індивідуальних занять з учнями, проведення концертів та інших заходів, а також підготовка учнів до Міжнародним та Всеукраїнським конкурсам2.Педагог з...

Top