Репетитор мікроекономіки

Економіка — цікава, але в той же час ємна наука, яка складається з деяких супутніх предметів, серед яких почесне місце займає мікроекономіка. Вона дає поняття функціонування галузевих секторів економіки держави, та й цілого економічного розвитку конкретно взятої країни. Завдяки знанням економіки кожен зможе побудувати модель поведінки того чи іншого сектора економіки в конкретних ситуаціях і при сторонніх впливах. Звичайно, в університетах дають багато інформації про цей предмет. Але ось пізнати всю тонкість дисципліни буде неможливо. Тому репетитор з мікроекономіки — це єдиний правильний варіант для швидкого і глибокого засвоєння предмета.

Індивідуальні заняття з прекрасним викладачем зможуть максимально відкрити всі грані мікроекономіки. Вони також зможуть дати поняття того, як всі економічні закони працюють на практиці, як ними користуються в різних галузях та інше. Безумовно, потрібно знати термінологію, деякі поняття, але це ж все суха інформація. Адже саме виклад матеріалу по схемі теорія-практика допоможе студенту швидко вивчити предмет і зрозуміти його основи.

Репетитори з мікроекономіки мають великий досвід роботи з студентами, багато працюють у великих компаніях і тому прекрасно знають, як працює ця наука в реальному житті. З ними можна не просто вивчити предмет на відмінно, скласти іспит, але і навчитися розбиратися в конкретних питаннях і ситуаціях, будувати правильну картинку того, що відбувається навколо. А це дуже великий плюс для подальшого працевлаштування.

Важливо, що підготовка до іспиту з мікроекономіки настільки ж важливо, як і підготовка до ЗНО, тому вибір якісного репетитора з мікроекономіки повинен бути уважним і усвідомленим. І тоді цей предмет, безсумнівно, Вам підкоритися.

Мікроекономіка
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
   
Скинути фільтр

Показано 12 викладачів по мікроекономіки. Всього репетиторів в базі: 5675


Підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови FCE, TOEFL, IELTS,BEC, MBA. Підготовка до ЗНО. Підготовка до здачі ДіпІФР(рус)-МСФО Англійська мова для моряків. Репетитор з англійської мови для дітей та дорослих. Оплата за домовленістю. Загальний...


Стаж 1 рік. Рівень володіння англійською мовою-Upper Intermediate (B2). Навчаюся на 3 курсі.З 2011 року, з 2015 року – експерт ЗНО з визначення порогового балу. Викладання українською і російською мовами.


Викладаю економічний факультатив у Ліцеї # 171 "Лідер" вже більше 4-х років. Інноваційний та креативний підхід до кожного учня. Неодноразовий призер економічних олімпіад.


3 рік СЗШ №13 / 4 року Дніпропетровський гуманітарний університет/ по справжній моментСтаж викладання у ВНЗ 26 років, з них останні 20 років доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки. Пройшов підготовку по програмі Світового банку з мікроекономіки та макроекономіки в Національній академії управління при Президентові України(м.Київ)....


стаж викладання 10 років

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач


Протягом шести років викладала курс вищої математики в Київському торгово-економічному університеті, потім протягом восьми років - у Київському технікумі радіоелектроніки. Всі ці роки займалася репетиторством. Люблю свою роботу, студентів, дітей. Володію...

Top