Знайти репетитора з математики у Вінниці

Часто шкільної програми або занять в інституті з математики може не вистачити, і потрібне додаткове вивчення матеріалу з приватним викладачем. На нашому сервісі зареєстровані кращі репетитори з математики у Вінниці. Каталог з докладною інформацією про кожного фахівця дозволить без зусиль знайти підходящого вчителя. Для цього ви можете скористатися одним із способів:

  1. самостійний підбір кандидатури: вам необхідно заповнити на сайті просту форму, вказавши предмет і ваше місце проживання. Система видасть вам список анкет репетиторів, які відповідають запитам пошуку. Ознайомившись з ним, ви зможете вибрати викладача і зв’язатися з ним для подальшого обговорення умов занять;
  2. за допомогою наших співробітників: залишивши заявку на сайті або просто зателефонувавши нам, ви отримаєте детальну консультацію та компетентну допомогу менеджера, який підбере варіанти відповідно до ваших вимог.

Вибираємо репетитора у Вінниці

Багаторічний досвід роботи нашої компанії показав, що хороший педагог повинен відповідати кільком простим, але важливим критеріям. Особливо, якщо це репетитор з математики 11 клас, від роботи якого безпосередньо залежать результати ЗНО і, відповідно, вступної кампанії. Щоб ваші заняття мали реальні результати, вибирайте вчителя за такими параметрами:

Переваги сервісу Repetitor.org.ua

Не дивно, що з кожним днем ​​все більше клієнтів віддають перевагу шукати репетитора саме за допомогою нашого сервісу. По-перше, ви економите час гроші, адже все, що вам необхідно зробити, це витратити кілька хвилин на нашому сайті. По-друге, у нас повний каталог з анкетами найдосвідченіших і затребуваних репетиторів в Україні, про які ми обов’язково збираємо відгуки від наших клієнтів. І все це абсолютно безкоштовно!

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів математики, Вінниця. Всього репетиторів в базі: 641612 років


з 2011-2014 - вчитель математики в загальноосвітній школі з 2014 - Асистент кафедри вищої математики і методики викладання математики Донецький національний університет Викладач вищої математики Складання планів занять Розробка методичних матеріалів...


Педагогічний стаж - 5 років. місця роботи: Мурованокуриловецька ЗОШ І-ІІІст. №1 - вчитель початкових класів, вихователь групи продовженого дня; Мурованокуриловецький Будинок дитячого та юнацької творчості, керівник гуртка.


2 рокия викладаю
4 роки2


Намагаюсь знайти індивідуальний підхід до кожної дитини. Маю можливість допомогти у виконанні домашньої робити, вивчення нового матеріалу і закріплення його за допомогою розв'язування вправ і задач. Хочу допомогти учням розуміти навчальний матеріал і вміти...

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Немає

Top