Район Малинівський, Одеса


Репетитори з Математики, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Малинівський, Одеса. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Математики, Одеса, район Малинівський, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр
Підготовка до ЗНО в інших містах

Показано 12 викладачів математики, Одеса.


Мій досвід роботи показує: причиною низької успішності школяра, найчастіше, стає його переконаність у тому, що результати навчання залежать від чого завгодно (від настрою вчителя, наприклад), тільки не від власних зусиль. У такій ситуації учень не може...2010р.-2012р - підготовка до школи вдома. 2012 р.-2014 р робота вчителем в Одеській загальноосвітній школі № 125.1-2 клас.


Після закінчення університету зайнявся репетиторством в Ізмаїлі, працював з осені 2015 по кінець весни 2018. У зв'язку з переїздом до Одеси шукаю учнів. Знаходжу спільну мову з учнем, пояснюю , а не роблю уроки за дитину.


займаюся по шкільній програмі, і правознавством для студентів і школярів


10 років Викладач коледжу - Юридичного,викладаю фізику, математику,інформатику)))


Додаткові математики 1 рікЗрозуміло і цікаво поясню шкільну математику, допоможу виправити оцінки, підготуватися до іспитів, знайти розуміння того, що математика - це просто, а головне - цікаво.


Досвід роботи репетитором - більше 3 років.


Більше 15 років займаюся репетиторством і маю викладацького досвіду більше 40 років. Вчитель вищої категорії, старший вчитель

Top