Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?

Фiльтр

 
 
 
   


Показано 15 викладачів математики, Кривий Ріг. Всього репетиторів в базі: 4286

3


з 2009 р. шкільний вчитель: економіка та інформатика з 2011 Викладач Вузу: викладач кафедри Економіки і Права: Вища математика, Інформатика, Теорія ймовірностей, Статистика, Эконометрика,Економіка, Підготовка до ДПА, ЗНО і олімпіад Багаторічна практика...


5 років


З 2009 викладаю в середній загальноосвітній школі. З 2009 займаюся репетиторської діяльністю.


Вчитель математики, методист. Стаж 26 років. Багаторічний досвід підготовки абітурієнтів до здачі ЗНО. Досвід підготовки до олімпіад з математики різного рівня. Наявність рекомендацій.


Вчитель математики в центрально-міської гімназії. Стаж роботи 3 роки. Досвід підготовки абітурієнтів до здачі ЗНО - 7 років. Призер Всеукраїнського етапу олімпіади з педагогіки серед студентів. Наявність рекомендацій.


Маю досвід роботи у школі та репетитором. Допоможу "підтянути" знання з математики, підготую до ДПА, ЗНО, візьмусь за навчання математиці "з нуля". До кожного учня маю індивідуальний підхід, виховую у своїх учнів інтерес до вивчення...3 года


30 років


Стаж роботи вчителем математики - 30 років. 10 років займаюсь репетиторством з математики. Готую дітей до ЗНО, ДПА, а також підвищую успішність у школі з математики. Звертайтеся.

Top