Каталог репетиторів з математики в Харкові

Вам потрібен репетитор з математики в Харкові? Ми допоможемо вам вибрати! Наш професійний репетитор математики знайде підхід до кожного учня, розробить індивідуальну методику навчання. Результат не змусить себе чекати.

Математика — мабуть, найдавніша і одна з найбільш універсальних наук. Однак, незважаючи на свою поширеність, вона до цих пір багатьох відлякує. У школі на кожен клас знайдеться всього два-три відмінники, які з легкістю вирішують завдання і не бояться контрольних з математики. Тим часом, саме ви можете прикрасити цю трійку знавців, а заодно і шокувати прискіпливу шкільну математичку. У цьому вам допоможе наш репетитор з математики в Харкові, якого ви можете знайти в компанії «Репетитори України». Вситель математики допоможе вам надолужити згаяне і вдосконалити свої знання в тих розділах, які вам здавалися ледь знайомі. Досвідчений викладач навчить вас не тільки вирішувати завдання, а й проникати в глибини математичного аналізу. З таким багажем знань вам буде не страшний залік з диференціальних рівнянь, іспит з комбінаторики або просто шкільна контрольна з логарифмам.

Приватні репетитори з математики в Харкові

Репетитор ЗНО з математики в Харкові може займатися з вами там, де ви захочете і коли захочете. У будь-якому випадку програма і терміни навчання будуть підібрані індивідуально, так, щоб досягти найкращого результату. Адже компанія «Репетитори України» має справу лише з висококваліфікованими педагогами, що мають відмінні рекомендації від їх колишніх учнів.

Завдяки індивідуальних занять з репетитором з математики в Харкові ви навчитеся:

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів математики, Харків. Всього репетиторів в базі: 6633

1976-2014 р. р. викладач математики в середній школі. Працюю приватним репетитором протягом 20 років, готую учнів до ЗНО.


ЛСТТС 2002 - 2004 , ЛГАУ 2004 - 2014


19


2000 ЗОШ №63 м Харків викладач інформатики 2001 - 2012 Харківський радіотехнічний технікум викладач 2003 Харківський радіотехнічний технікум зав. лабораторією "ЕОМ, мікропроцесорів та периферійного обладнання" за сумісництвом 2012-2014 ДВНЗ...


Зі школярами займаюся з першого курсу, індивідуальний підхід до кожного учня. Люблю своїх учнів і математику. Разом ми завжди досягаємо поставлених цілей!


Досвід викладання у Вузі з 2009 року. Викладаю: математика до 9 класу, хімія - в тому числі і студентам


Працювала зі знайомими, готувала дітей до ЗНО. Також маю досвід роботи з дітьми молодшої та середньої шкіл.


Займаюся з учнями 5-11 класів, намагаюся знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини. Можливе навчання по Skype. Допоможу у вивченні шкільної програми, виконання домашніх завдань, підготовці до контрольних робіт, ДПА, ЗНО.Працюю репетитором 3 роки


10


Спочатку пояснював друзям, у яких були прогалини в математиці і фізиці. Робив це безкоштовно. Потім, з 10 класу до мене почали приходити люди і з паралелі. Домовлялися з ним про відносини "послуга за послугу". З 11-го класу почав готувати людей до...


Працювала в школі, займаюся репетиторством ще зі студентських років. Знаходжу підхід до діток, намагаюся давати нестандартний матеріал для розвитку мислення і виникнення зацікавленності.


З 2015 року почала займатися репетиторством, так як мені це подобається. Моя робота приносить мені лише задоволення, а це важливо в роботі з дітьми. Особисті якості: комунікабельність, чесність, відповідальність, організованість, бажання працювати та...


Викладати в приватному порядку почав з 2005 року. Коли закінчив ліцей "Професіонал". Ставлю за мету не оцінку в школі, яка не часто є об'єктивною, а знання учня і щоб учень міг відстояти свою точку зору і правильність рішення завдань.

Top