Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів математики, Донецьк. Всього репетиторів в базі: 6601


НВК "Промінь"(м. Горлівка) вчитель інформатики та математики, організатор курсів по 3D моделюванню для дітей, приватний репетитор-4 роки Приватний репетитор (м. Донецьк) - 2 роки НВК "Ліцей-школа №14" (м. Маріуполь) вчитель...Пропоную послуги репетитора з української мови. Надам якісну допомогу у виконанні домашніх завдань, окремих тем та розділів навчальної програми з мови.


Заняття з дошкільниками проводяться в ігровій формі. Досвід роботи в центрах раннього розвитку "Розвивалки" і "Оранж ". Заняття з логопедії, постановці звуків і підготовки до школи.


Стаж викладання в інституті - 5 років на кафедрі прокатного виробництва ПДТУ. Займаюсь репетиторством з математики та фізики з учнями 7-11 класів з 2000 року. Основний напрямок - підготовка до вступу до ВНЗ. Тепер це підготовка до ЗНО, ВНО, а також ДПА після ...
Закінчила вищий навчальний заклад.(магістр - " Вчитель початкових класів", а так само "Викладач педагогіки і психології " .Працюю в школі з 2011 року.


2 года


с 10.2011 по 05.2014 (2 роки 7 місяців) Відкритий математичний коледж при ДонНУ (Освіта) з 01.2013 по 05.2014 (1 рік 4 місяці) Донецький міський ліцей "Наукова зірка Донбасу" (Освіта)

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач


З 1978 по 2011 робота у шкільних та дошкільних навчальних закладах.Класна і позакласна робота в школі.


Донецький національний університет, фіз. фак., кафедра "Вищої математики" - 5 років. Школа - 0,5 року.


Викладацький стаж 18 років. Після закінчення навчання я працювала 1 рік в середній школі вчителем. Потім, протягом 13 років працювала аудитором, що зобов'язувало необхідність вміння викладати закони чинного законодавства працівникам бухгалтерій підприємств....

Top