Район Бабушкінський, Дніпро


Репетитори з Математики, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Бабушкінський, Дніпро. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Математики, Дніпро, район Бабушкінський, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр
Підготовка до ЗНО в інших містах

Показано 12 викладачів математики, Дніпро.

Спеціалізована школа №13.Вчитель математики та інформатики з 2011 року


Допомога школярам будь-якого віку в освоєнні шкільної програми з математики і підвищення успішності. Гнучке час і місце викладання, можливо віддалене репетиторство з допомогою Skype. 9 років досвіду репетиторства з математики, 4 вищих освіти: технічну,...


1.5 року. Викладав у дитячому науковому таборі природничі науки.


Поглиблені знання в галузі технічних наук. Викладання буде проходити найбільш підходящим чином для учня. Буде як теоретичну частину, так і практична.
Майже 15 років. Уроки проводжу два рази в тиждень по півтори астрономічних години кожен урок. Про методикою - при зустрічі.


працюю репетитором з 2009 року.


Стаж - 1 рік.


Викладач в школі - з 2010 по 2013 р., у колежді - 2014-2015р. Репетиторством займаюсь 7 років. Маю досвід роботи з учнями різного рівня знань. Завжди знаходила спільну мову з дітьми.


Досвід індивідуальних занять - 3 роки. Знаходжу підхід до кожного учня індивідуально. Мета - не просто виконати домашнє завдання, а донести інформацію в такому вигляді, щоб учень зрозумів і запам'ятав.


Top