Чернівці
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 14 викладачів математики, Чернівці. Всього репетиторів в базі: 6601

2006 - 2014 рр. - вчитель математики та інформатики в СЗШ І-ІІІ ст. р. Гайсин Вінницької області. Стаж репетиторської діяльності - 10 років. У 2010 р сама здавала ЗНО з математики в якості абітурієнта. У 2010 - 2014 рр брала участь у ЗНО в якості...


2008 - 2010 р.р. працювала вчителем інформатики-математики в Чернівецькому ліцеї № 2. Репетиторством займаюсь з 2007 року.Стаж роботи в даній сфері - 1 рік. Займалась підготовчими курсами в школу та репетиторством.


працюю в школі вчителем математики)))Проходила практику в школі, працюю у дитячому садку.Заняття провожу українською мовою..!!!


- працюю в школі з класом, який складається як з румуномовних дітей, так і україномовних; - є досвід роботи з початківцями; - маю індивідуальний підхід до кожного учня;ВИКЛАДАЦЬКИЙ СТАЖ 15 років


Я працювала репертитором декілька раз. Мала різного віку дітей. Викладала математику. Допомагала розібратись із домашнім завданням,а також підготуватись до контрольних робіт. Також вела підготовку до ЗНО майбутніх студентів)

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Top