Репетитор з математики

Пропонуємо послуги репетитора з математики від справжніх професіоналів. Тільки на нашому сайті є репетитори з великим рейтингом і безліччю позитивних відгуків вдячних клієнтів.

Не завжди в школі вивченню математики приділяється достатньо часу і сил для освоєння матеріалу учнем. Саме в таких випадках для успішного закріплення матеріалу та заповнення шкільних прогалин Вам допоможуть репетитори математики, які зроблять все можливе, щоб вивчення, на перший погляд сухого предмета, стане цікавим для Вашої дитини і Вас. Виток розвитку математики дає поштовх для розвитку технологій, що як наслідок позначається на економічному розвитку цивілізованого світу. Ця наука склалася в результаті спроб опису людиною реальних об’єктів за допомогою підрахунків та складних операцій. Сучасна математика має настільки багато розділів і методів вирішення завдань, що освоїти її самостійно практично неможливо.

Завдяки індивідуальним заняттям з нашими викладачами Ви зможете не тільки усунути недолік знань за шкільною програмою, а й дізнатися багато маловідомих методів вирішення завдань, фактів з історії математики, навчитися швидко та якісно вести підрахунки і виконувати складні операції. Репетитор допоможе Вам і Вашій дитині підтягнути оцінку в школі, здати успішно тест, вступити до вузу, здати іспит. На нашому сайті Ви маєте можливість вибрати, де буде проводитися заняття: у викладача, у Вас вдома або навіть онлайн (Skype). Телефонуйте або залишайте заявку на сайті і покращуйте свої знання щодня.

Знати математику сьогодні більше ніж просто необхідно. Базові знання цього шкільного предмета знадобляться як у повсякденному житті, так й тим, хто своє майбутнє хоче присвятити математичній професії. Однак часом в школах і університетах країни викладання проводиться на низькому рівні, від чого й страждає підготовка учнів. Втім, з цієї ситуації є простий вихід — індивідуальні заняття, які проводить приватний викладач математики. Після них навіть надскладні олімпіадні задачі будуть по плечу кожному!

Якщо ви шукаєте такого репетитора, який допоможе освоїти ази предмета або поглиблено вивчити його, — ласкаво просимо на портал «Асоціація репетиторів України». У нас кожен зареєстрований репетитор з математики володіє знаннями алгебри, геометрії і вищої математики, вміє доступно пояснювати матеріал і швидко знаходить спільну мову з учнями різних вікових груп. Вчителі мають різний рівень підготовки — у нас працюють як студенти, так і викладачі з багаторічним стажем. Кожен з них — професіонал своєї справи і здатен не тільки навчити вирішувати завдання і навіть проникати в самі глибини матаналізу, а й прищепити любов до цієї науки!

Кожен репетитор математики, який представляє компанію «Асоціація репетиторів України», гарантує індивідуальний підхід при складанні плану занять. Уроки з нашими педагогами проходять цікаво та плідно, з досягненням поставлених цілей. Після курсу навчання ви зможете легко написати контрольну або скласти іспит з будь-якого розділу математичної науки, а також впевнено почувати себе в ситуаціях, що вимагають знання основ цього предмета.

Щоб підгтовка до ЗНО пройшла успішно, а поставлена ​​мета — вступ до бажаного вузу, була досягнута, радимо вам скористатися послугами кваліфікованого приватного викладача. Більшість наших репетиторів мають величезний досвід підготовки школярів до здачі зовнішнього незалежного оцінювання. До слова, після занять з досвідченими викладачами наші клієнти за підсумками тестів отримують заповітні високі бали.

Також викладачі пропонують проведення інтенсивного курсу занять для тих, хто хоче освіжити свої знання за короткий проміжок часу. На таких уроках репетитор з математики зазвичай робить акцент на усуненні прогалин в знаннях учня і дає йому можливість практикуватися в рішенні пробних тестів.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по математики. Всього репетиторів в базі: 4904

Математика, фізика, хімія, програмування, можна по skype, online,теоретична механіка, електротехніка, гідравліка, теплотехніка та ін. Педагогічна робота – викладання в школах і ВУЗах фізико-математичних дисциплін. Організація курсів по навчанню іноземних...


Досвід викладання – 2 роки; Репетиторство – з 2007 року


Житомирський державний університет ім. Івана Франка, кафедра фізики, викладач фізики, 2006-2008 рр., Національна академія державного управління при Президентові України, кафедра іноземних мов, викладач англійської мови, з 2010 року.


Працювала вчителем математики в середній школі № 25 р. Караганди (Казахстан) з російською мовою навчання 19,5 років у тому числі в класах з поглибленим вивченням математики. Звільнилася у зв'язку з переїздом в Україну. Досвід роботи репетитором як з учнями...


1976-2014 р. р. викладач математики в середній школі. Працюю приватним репетитором протягом 20 років, готую учнів до ЗНО.


Викладацький стаж 6 років у школі предметів математики і , г. Київ, викладач кафедри біофізики Мед.університету ім. О. О. Богомольця, стаж 1 рік. Основна робота пов'язана з науковою діяльністю в галузі фізики, нанотехнологій і біофізики. Можу приймати учнів...


Допомагаю вести групу продовженого дня у школі №119. Працюю з різними дітьми, незалежно від початкового рівня знань. Знання англійської присутні, проведення занять з маленькими дітьми - в ігровій формі, з дидактичними і логічними завданнями. Володіння...


З 2010 року працюю репетитором. Готую до ЗНО з математики та фізики. Доступно обумовлюється матеріал на прикладах.


26 років


30 років викладацького стажу в Ніжинському державному, Київському Славістичному, Сумському державному університетах.


ЛСТТС 2002 - 2004 , ЛГАУ 2004 - 2014з 2009 р. шкільний вчитель: економіка та інформатика з 2011 Викладач Вузу: викладач кафедри Економіки і Права: Вища математика, Інформатика, Теорія ймовірностей, Статистика, Эконометрика,Економіка, Підготовка до ДПА, ЗНО і олімпіад Багаторічна практика...


Вчителем початкової школи працюю з 2008 року, займаюся репетиторством з 2010 року.


Top