Репетитор з макроекономіки в Києві

На сьогоднішній день у багатьох школах нашої країни учні вивчають економіку. Хоча підготовка до ЗНО і не включає цей предмет, але тим не менше його базові знання потрібні абсолютно кожному, незалежно від його майбутньої професії. Одним з напрямків економіки є макроекономіка. Ця дисципліна вже вузькоспеціалізована і вивчається тільки в профільних навчальних закладах. Вона знайомить студент з особливостями розвитку та функціонування секторів економіки країни, показує, як різні обставини можуть впливати на сфери економічної діяльності.

У методичних матеріалах можна знайти багато цікавої та пізнавальної інформації, але ніхто не зможе краще донести її, ніж репетитор макроекономіки в Києві. Тільки такий фахівець допоможе сконцентрувати увагу свого учня на головних моментах цієї науки, дасть йому можливість використовувати свої знання на практиці. Репетитор з макроекономіки в Києві надає свої послуги у зручний для учня час. Таким чином можна раціонально розподілити навантаження, щоб ефект від навчання був максимальним.

Важливим також є той факт, що репетитор з макроекономіки в Києві не просто сухо викладає свій матеріал. Він розбавляє теорію практикою, тим самим даючи учневі поняття того, як в реальному житті працюють закони цієї дисципліни. Адже для якісного знання будь-якого предмета важливо його розуміння, а не лише сухе знання термінів і понять. Такі індивідуальні заняття з справжнім професіоналом не просто допоможуть скласти іспит на відмінно, але і дадуть учневі можливість використовувати отримані знання у своїй роботі і подальшому розвитку. Роботодавці не дивляться на високі позначки в дипломі — їм важливий сам чоловік і його можливості!

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 5 викладачів макроекономіки, Київ. Всього репетиторів в базі: 4823


Стаж 1 рік. Рівень володіння англійською мовою-Upper Intermediate (B2). Навчаюся на 3 курсі.


З 2011 року, з 2015 року – експерт ЗНО з визначення порогового балу. Викладання українською і російською мовами.


Викладаю економічний факультатив у Ліцеї # 171 "Лідер" вже більше 4-х років. Інноваційний та креативний підхід до кожного учня. Неодноразовий призер економічних олімпіад.


Працював викладачем за сумісництвом у вузах і займався репетиторством , стаж 10 років

Top