Репетитор з макроекономіки

Першим серйозним зануренням в глибини економічної теорії стануть для вас заняття з репетитором з макроекономіки. А першим переможним етапом на цьому шляху буде іспит з макроекономіці, який, завдяки індивідуальним заняттям з викладачем, ви, звичайно ж, здасте на відмінно. Завдяки спілкуванню з досвідченим викладачем суха наука діаграм, графіків і цифр стане для вас захоплюючим заняттям. Знання, отримані в спілкуванні з репетитором, допоможуть вам блискуче виконати і захистити курсову або дипломну роботу, що стосується проблеми макроекономіки. Надалі, набивши руку в цій темі, ви запросто зможете претендувати на одну з ключових позицій у великій корпорації або уряді. Адже грамотних фахівців в області макроекономіки небагато, а попит на них, як ніколи великий.

Чим відрізняється фіскальна економічна політика від монетарної? Що таке бізнес-цикли? У чому причини економічних криз і так, що світом керує таємний уряд? Відповіді на всі ці, а також на багато інших питань ви отримаєте при вивченні курсу макроекономіки. Уже сама назва предмета говорить про те, що мова йде не про окремі економічні об’єкти або регіонаи, а про процеси, що відбуваються в світовій економіці в цілому.
Можливо, колись з’явиться вичерпна математична модель, за допомогою якої можна буде описати і навіть точно спрогнозувати всі світові економічні процеси, однак на сьогодні її немає. Тим цікавіше і більш амбіційними можуть бути плани у тих людей, які спробують привести все це до спільного знаменника. Можливо, саме вам судилося стати новим Карлом Марксом або Альфредом Маршаллом.

Макроекономіка
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 14 викладачів по макроекономіки. Всього репетиторів в базі: 5689

з 2009 р. шкільний вчитель: економіка та інформатика з 2011 Викладач Вузу: викладач кафедри Економіки і Права: Вища математика, Інформатика, Теорія ймовірностей, Статистика, Эконометрика,Економіка, Підготовка до ДПА, ЗНО і олімпіад Багаторічна практика...Підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови FCE, TOEFL, IELTS,BEC, MBA. Підготовка до ЗНО. Підготовка до здачі ДіпІФР(рус)-МСФО Англійська мова для моряків. Репетитор з англійської мови для дітей та дорослих. Оплата за домовленістю. Загальний...


Стаж 1 рік. Рівень володіння англійською мовою-Upper Intermediate (B2). Навчаюся на 3 курсі.З 2011 року, з 2015 року – експерт ЗНО з визначення порогового балу. Викладання українською і російською мовами.


Викладаю економічний факультатив у Ліцеї # 171 "Лідер" вже більше 4-х років. Інноваційний та креативний підхід до кожного учня. Неодноразовий призер економічних олімпіад.


3 рік СЗШ №13 / 4 року Дніпропетровський гуманітарний університет/ по справжній моментСтаж викладання у ВНЗ 26 років, з них останні 20 років доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки. Пройшов підготовку по програмі Світового банку з мікроекономіки та макроекономіки в Національній академії управління при Президентові України(м.Київ)....


стаж викладання 10 років


Працював викладачем за сумісництвом у вузах і займався репетиторством , стаж 10 років

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач


Top