Репетитор логопед в Одесі

Людина, у якої правильно поставлена ​ мова, завжди буде викликати в навколишніх тільки позитивні і приємні емоції. Найкраще починати боротися з проблемами мови в юному віці — тоді це зробити набагато легше, та й проблем з однолітками не буде. Тоді дитина просто не встигне зрозуміти і усвідомити, наскільки неправильно вона говорила, і як це могло впливати на його положення в садку, школі або далі в житті.

Знайти професійного репетитора логопеда в Одесі не так вже й складно. Досить буде просто скористатися вже перевіреними способами. Можна звернутися за допомогою до друзів і знайомих, які зможуть порадити дійсно хорошого фахівця, з безліччю відгуків від задоволених учнів. Або можна звернутися до всесвітньої мережі. Там репетитор логопед в Одесі дає повну інформацію про свою освіту, досвід роботи і вартості послуг.

Але недостатньо просто знайти хорошого педагога. Важливо, щоб Ваша дитина змогла з ним порозумітися і мала бажання слухатися і повторювати за вчителем. Професійний репетитор логопед в Одесі, безумовно, вміє знаходити підхід до кожної дитини, з усіма його особливостями характеру. Але все одно, краще провести одне пробне заняття, і вже після цього робити свій остаточний вибір.

Безумовно, багатьом батькам може здатися, що правильно поставлена ​​мова не настільки важлива, як скажімо, підготовка до ЗНО, і вони просто не захочуть витрачати гроші на ще одного педагога для індивідуальних занять для своєї дитини. Але потрібно дивитися набагато далі в майбутнє. Адже люди, які вміють правильно, з потрібною інтонацією і чіткістю говорити, зможуть з легкістю підготуватися до публічного виступу без особливого страху, будуть завжди триматися на висоті і будуть впевнені в своїх можливостях.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр


Показано 5 викладачів логопедії, Одеса. Всього репетиторів в базі: 6633Логопед, психолог. Досвід викладання: - освітньо-виховний комплекс "Надія", вихователь групи продовженого дня (2008-2009 рр..); - загальноосвітня школа-ліцей I-III ступенів, вчитель-логопед (з 2010 р. по теперішній час). - дитячий садок...


Пропоную індивідуальні заняття з підготовки до школи та загальному розвитку з дітьми від 3 до 5 років, а також індивідуальні заняття з української мови зі школярами Заняття по підготовці до школи включають: Навчання читання Навчання письму. Підготовка...


З 2015 р. - вихователь в Одесі дитячому будинку-інтернаті. З 2015 р.-приватна логопедична практика.

Top