Репетитор з логопедії

Досвідчений репетитор з логопедії, крок за кроком, навчить вас всім прийомам і методам усунення мовних дефектів. В ході індивідуальних занять він розробить прийнятну для вас методику навчання, загострить увагу на те, що дається вам з найбільшим працею. Він навчить вас розрізняти мовні дефекти, правильно їх класифікувати і вибирати правильний шлях для їх усунення.

Репетитор з логопедії допоможе вам опанувати мистецтвом виправлення мови і дасть можливість відчути першу професійну перемогу.
Мова являє собою основний інструмент людського спілкування і один з основних інструментів пізнання світу. Переоцінити її вплив на формування особистості неможливо. Люди, позбавлені слуху і, відповідно, не засвоїли мовних навичок, не можуть розвиватися повноцінно. Тому не дивно, що правильна мова, формування правильної вимови надзвичайно важливі для кожної людини. Особливо, в період фізичного і інтелектуального розвитку.
Ще на початку минулого століття мовні дефекти приписували до суто медичних проблем, і їх усуненням займалися медики. Вважалося, що у формуванні звуків беруть участь певні м’язи обличчя і гортані. Лише до середини двадцятого століття багато дефекти мови стали вважатися не стільки медичними, скільки педагогічними проблемами.

Тому сьогодні виправленням мови займаються логопеди. Справа ця непроста, клопітка і вимагає не тільки теоретичних знань, але і практичних навичок.

Логопедія
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по логопедії. Всього репетиторів в базі: 5689

Досвід роботи: з 2012-2013 р. - домашній вихователь. 2013-2014 р. - вихователь в ДНУ-СШ Оксани Данько. 2014-2015 р . - логопед. Маю досвід роботи з дітьми грудного віку (з 5 місяців), дошкільниками (3-5 років), молодшими школярами (7-10).


10 років.


Доброго дня! Мене звуть Людмила. Я — логопед-дефектолог. Маю вищу освіту за спеціальностями вчитель-логопед, дефектолог та вчитель російської мови і літератури та досвід ефективної логопедичної роботи (більш 15 років) з дошкільнятами, школярами і...


Науковий співробітник Інституту спеціальної педагогіки, аспірантка. Досвід викладання: 2013-2014 рр. - дитячий садок; 2014-2015 рр. - вчитель-логопед молодших класів у спеціальній школі-інтернаті для дітей з тяжкими порушеннями мовлення; з 2016 р. -...


Маю понад 10 років педагогічного стажу роботи з дошкільниками в дитячому садку. Проводжу логопедичні заняття для діток , у процесі яких йде постановка і автоматизація звуків. Комплексний розвиток артикуляційних навичок, дрібної моторики, слухового,...


Заняття з дошкільниками проводяться в ігровій формі. Досвід роботи в центрах раннього розвитку "Розвивалки" і "Оранж ". Заняття з логопедії, постановці звуків і підготовки до школи.Працюю шкільним логопедом з 2014 р., а також вихователем логопедичної групи в дитячому садочку. Проводжу корекційну роботу з дітьми від 3 до 9 років. Також є досвід роботи зі старшими школярами.


Проводжу індивідуальні заняття для дітей шкільного віку протягом останніх 2-ох років


Діагностика, консультація та виправлення різних мовних порушень у дітей (дислалія, алалія, ЗНМ, ринолалія, заїкання, дизартрія, дисграфія, дислексія). Корекція звуковимови і затримки мовного розвитку. Розвиток уваги, пам'яті, мислення, дрібної моторики....4


30 роківДопомагаю у виконанні домашнього завдання, пояснюю незрозумілий матеріал. Заняття проходять в ігровій формі, з карточками, відео та тестами.

Top