Репетитор по логіці в Києві

Логіка — досить легкий, з першого погляду, предмет. Але слід знати, що це формальна наука і пізнати її зможе далеко не кожен. Причиною цього може бути різне сприйняття людиною навколишнього світу, власне мислення та інше. Логіка містить велику кількість різних термінів, які можуть стати просто незрозумілими для студента. Розібратися з усіма тонкощами цієї дисципліни допоможуть тільки індивідуальні заняття з фахівцями, які здатні конкретно викласти матеріал, донести його суть дитині.

Репетитор по логіці в Києві впорається з таким завданням дуже швидко. Його індивідуальні заняття, як і індивідуальна підготовка до ЗНО, здатні відкрити дисципліну повністю, з усіх її сторін. Такі уроки будуть мати максимальний ефект. Тому репетитор по логіці в Києві ідеальний варіант для студентів і школярів, тим більше що у них з’являється унікальна можливість займатися в зручний для них час.

Головне, що можна отримати в процесі вивчення цього предмета — розвиток правильного і раціонального судження, яке ґрунтуватиметься на аналізі різних даних і ситуацій. Це дає можливість правильно поводитися в різних ситуаціях, швидко орієнтуватися і реагувати. Чимало важливо, що розвинене логічне мислення значно збільшує інтелектуальні здібності людини. Воно допомагає в спілкуванні з людьми, в роботі та інше.

Репетитор логіки в Києві — це відмінний варіант для студентів, які не можуть впоратися з постійними навантаженнями в вищих навчальних закладах. Вони допоможуть підготуватися до здачі іспиту, до отримання високого балу. І ця оцінка буде не тільки в заліковці, а й назавжди залишиться в пам’яті і буде допомагати надалі.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр


Показано 7 викладачів логіки, Київ. Всього репетиторів в базі: 6633


10 років.25 років педстажу,підготовка дітей до школи, робота в групах раннього розвитку, керівник гуртків : \"спілкування і партнерство для дошкільнят\", \"орігамі\", \"флористики\",декоративно-прикладного мистецтва, робота на дитячому...

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

легко знаходжу спільну мову з дітьми, викликаю зацікавленість в предметі, розповідаю просто і доступно


Досвід педагогічної роботи 30 років . Маю грамоти районного відділу освіти та київського міського голови за високий професіоналізм та за багаторічний досвід роботи з дітками. Маю нестандартні форми роботи під час навчання.


1

Top