Репетитор з літератури в Одесі

Сьогодні українська мова та література є обов’язковими предметами при здачі тестування. Саме тому підготовка до ЗНО з літератури завжди включає в себе індивідуальні заняття з репетитором. Це обумовлено тим, що сучасна програма дуже насичена, а шкільний учитель просто не в змозі донести всю потрібну інформацію абсолютно всім учням у класі, так як він обмежений часом і кількістю годин на кожну тему.

А ось репетитор літератури в Одесі зможе приділяти увагу одній тими стільки, скільки буде необхідно учневі для її пізнання. Такий індивідуальний підхід є найефективнішим, тому батьки часто звертаються до досвідчених і професійних викладачів.

В основному, додаткові заняття повинні проводити такі ж шкільні викладачі. Вони краще за всіх знають свій предмет, нові зміни програми, також вони працюють по тестах минулих років. Але слід пам’ятати, що не завжди шкільний учитель — це відмінний репетитор з літератури в Одесі. Адже тоді неможливо буде конструктивно оцінити реальні знання, адже в такому випадку вчитель може просто ставити хороші оцінки тільки за те, що учень ходить на додаткові заняття і платить гроші. А ось незнайомий репетитор з літератури в Одесі зможе по-новому оцінити знання дитини і знайти свій підхід, більш ефективний і кращий, ніж в навчальному закладі.

Також не варто дивитися на вартість послуг викладача. Безумовно, низька ціна говорить про недостатній професіоналізм. Але не завжди високі ставки можуть гарантувати більш якісні знання. У цьому питанні все тільки індивідуально, і тільки дитина повинна визначитися, з яким учителем йому комфортно, цікаво і хочеться вчити предмет.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів літератури, Одеса. Всього репетиторів в базі: 4823

Працюю в школі.Стаж репетиторства-5 років.Індивідуальний підхід до кожного учня.Уважна, пунктуальна.


Викладач української мови Одеського національного медичного університету (02.2014-06.2014); вчитель української мови та літератури Одеської Маріїнської гімназії(02.2016-донині)


Працюю вчителем .


Підготовка дітей до школи, допомога у виконанні домашніх завдань з дітьми початкової школи. Приватні уроки з російської мови та літератури. Також допомога в написанні курсових і дипломних робіт студентам за фахом. Можу вести заняття українською або російською...


Викладацький стаж становить понад 26 років. Працювала викладачем слов'янських мов у навчальних закладах Одеси. А саме, в Одеському національному університеті ім.І.І.Мечникова, каф .загального і слов'янського мовознавства, в Одеській національній морській...


Протягом 5 років успішно викладаю дітям і дорослим німецьку та англійську мови. У своїй роботі я використовую мнемотехніки, ілюстративні матеріали та ігри для ефективного навчання. Є досвід викладання у мовному центрі, педагогічна освіта. Уроки проходять...


Серйозно займаюся репетиторством вже більше 3 років. Однак викладати стала ще раніше, років 5 тому. На даний момент працюю на курсах. Маю досвід роботи з різними віковими категоріями і знаю, як знайти підхід до представника кожної з них. Вмію подати...


Расс


3 роки3 роки


7 років займаюся приватною репетиторською діяльністю. 4 роки проживав у Великобританії (Лондон, Брайтон). Набираю учнів різного віку: дошкільнят (від 5 років), школярів і студентів молодших курсів.


 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

5 років. 2 роки викладала в Білій Церкві і 3 роки в Одесі.

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Ще з університету займалася з дітьми, швидко знаходжу спільну мову, вчу вчитись як з репетитором так і самостійно, прищеплюю любов до навчання. Допомога з домашнім завданням.

Top