Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів літератури, Харків. Всього репетиторів в базі: 4823

Викладацький стаж - 4 роки. Є досвід роботи з учнями, які приїхали з Росії і важко сприймають українську мову. Готую до ЗНО, допоможу з домашніми завданнями.


Проходила практику в школі, працювала з дітьми в таборі, займалася з дітьми українською та російською мовами на волонтерських засадах. Відповідальна, чесна, обізнана в області "загальних знань": від комп'ютерних ігор до астрономії:)


Педагогічний стаж 16 років. Вчитель української мови та літератури Бердянської ЗОШ №7.


1 рік працювала на посаді вчителя української мови та літератури в Харківській загальноосвітній школі I-III ступенів № 78. Досвід репетиторської діяльності - 2 роки. Якісно підготую до ДПА та ЗНО, а також навчу розуміти предмет.


Займаюся з ученицею 8 класу алгеброю і геометрією - з'явилися помітні успіхи через місяць після початку навчання.


Репетиторський стаж - 1 рік. Підготовка до ЗНО, ДПА, олімпіади, підвищення рівня знань учня з предмету. Індивідуальний підхід до кожного учня, акцент на прогалини у знаннях, практика у виконані тестових завдань при підготовці до ЗНО.


У 2015 і 2016 році проходила практику в школі, займаюся репетиторством


Украинский, русский, английскийПедагогічний стаж - 25 років: 2 роки - викладання української мови та літератури у середній школі №118 (м. Харків), 23 роки - у Харківській гімназії № 163.


Top