Репетитор з лінійної алгебри в Києві

У процесі навчання в школі і у вищому навчальному закладі, кожен з нас вивчає багато предметів, які можуть і не знадобитися в майбутній професії, та й взагалі в житті. Але вивчати їх необхідно для загального розвитку, адже вони допомагають розвивати розумовий мислення, логіку, сприйняття світу та інше. Серед таких предметів можна виділити лінійну алгебру. Підготовка до ЗНО з математики, без знань цієї дисципліни буде неякісною. Тому багато учнів, які не дуже вникали в цей предмет раніше, на останньому році навчання в школі, намагаються активно його осягнути.

Допомогти в цьому може тільки репетитор з лінійної алгебри в Києві. Він зможе за короткий час надолужити максимально з цього предмета і донести своєму учневі всі основні моменти. Такі індивідуальні заняття дають максимальний ефект, який буде відображений у вигляді високого балу на тесті.

Слід звернути увагу на те, що професійний репетитор лінійної алгебри в Києві повинен добре розбиратися і в інших сферах математики. Найкраще для дитини вибирати викладача технічного ВНЗ. Такі фахівці мають великий досвід роботи зі студентами, зможуть знайти правильний підхід до кожного. Вивчаючи з дитиною лінійну алгебру, він зможе також відкрити очі і на інші математичні науки. А ці знання обов’язково знадобляться в майбутньому, при навчанні у вищому навчальному закладі.

Головною перевагою, яким володіє репетитор з лінійної алгебри в Києві — так це можливість вибору зручного часу проведення індивідуальних занять. Так, викладач підлаштовується під свого учня, дає йому можливість займатися предметом в комфортних умовах. У цьому випадку дитина буде не утомленим, і зможе налаштуватися на процес навчання.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 16 викладачів лінійни алгебри, Київ. Всього репетиторів в базі: 6474

- індивідуальні уроки математики з національним і зарубіжним (британська, американська) програмами; - розвиваючі заняття (логіка) для дітей; - підготовка до тестів та іспитів (включаючи математичну частину тестів GMAT, GRE, SAT, SSAT, ACT


Математика, фізика, хімія, програмування, можна по skype, online,теоретична механіка, електротехніка, гідравліка, теплотехніка та ін. Педагогічна робота – викладання в школах і ВУЗах фізико-математичних дисциплін. Організація курсів по навчанню іноземних...
Київський коледж 5 років викладач математики, вищої математики


15


займалася, в основному, з дітьми своїх знайомих


Робота репетитором з


Викладаю елементарну і вищу математику російською та українською мовами.


Багато разів допомагав у навчанні (д/з, контрольні роботи, екзамени), зараз працюю фрілансером (сайт globalfreelance.ua), основне завдання якого - допомагати учням/студентам у їх навчанні.


Репетитор з теоретичної механіки, опору матеріалів, фізики, математики та вищої математики. Консультації. Контрольні та домашні завдання для студентів і школярів російською мовою та українською мовою. МАТЕМАТИКА: - аналітична геометрія - лінійна...1971 - 1985 рр викладач вищої математики, Київський Технологічний Інститут Легкої Промисловості, кафедра вищої математики. 1985 - 1990 рр викладач вищої математики, Київський Політехнічний Інститут, кафедра вищої математики 1990 - 2003 рр викладач вищої...


Займаюся репетиторством 2 роки (з 2012 року). Є досвід підготовки хлопців до ЗНО. Є досвід підготовки до олімпіад (зокрема з фізики). Вмію зацікавлювати дитину, піднести матеріал цікаво. Завжди намагаюся навчити учня мислити самостійно.

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Займалася з дітьми своїх знайомих і готувала друзів до ЗНО.


Top