Життя – це рух, а саме тому дуже важливо постійно самовдосконалюватися та осягати нові знання. Допомогти впоратися з цією метою завжди зможе репетитор Львів.

Асоціація репетиторів України – це найкращий пошуковий сайт, в якому знаходиться близько 5 тисяч фахівців з різноманітних дисциплін. Репетитор у Львові допоможе Вам досягти поставлених цілей, будь-то бажання скласти успішно випускні тести або освоїти нові горизонти знань.

Унікальність нашого сайту полягає в тому, що Ви можете самостійно підбирати собі викладача. Із запропонованого списку претендентів Ви вибираєте того фахівця, який найбільше підходить під Ваші критерії. Для цього Вам достатньо буде скористатися запропонованими фільтрами, які допоможуть відсіяти претендентів, які не підходять Вашим запитам і залишити лише тих, хто може Вас зацікавити.

Ви можете вибирати кандидата за такими факторами:

- дисципліна (предмет);

- вартість заняття;

- місце проведення занять (місто, район);

- форма навчання (особисті зустрічі, скайп);

- стать фахівця;

- вік;

- досвід роботи;

- рівень викладача тощо.

Для того, щоб кожен учень міг більше дізнатися про свого майбутнього викладача, ми просимо їх надати коротку інформаційну характеристику про себе. Таким чином, наші клієнти можуть дізнатися, де репетитор у Львові вчився, працював, який його багаж знань і де він його застосовував. Крім загальної характеристики, ми надаємо можливість кожному відвідувачу сайту ознайомитися з професіоналізмом учителя, прочитавши про нього відгуки його попередніх учнів. Суб’єктивна думка оточуючих може скласти цілком об’єктивну оцінку фахівця, яка допоможе Вам зробити правильний вибір.

Якщо Ви рішуче настроєні знайти репетитора у Львові та розпочати з ним індивідуальні заняття, тоді не варто відкладати це рішення в довгу шухляду. Звертайтеся до нас, і наші фахівці досить швидко допоможуть Вам знайти того, з ким всі Ваші плани і цілі перетворяться в реальність.

Залишилися питання? Тоді телефонуйте нам, і ми Вам на них відповімо. Номер телефону Ви зможете знайти на головній сторінці нашого сайту.

Львів
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Львова.

З 1994 по 2012 рік учитель математики в середніх школах р. Караганди: у 1994-1995 навч. році в СШ № 20 , в 1995-2012 рр. у ЗОШ № 30. Звільнилася у зв'язку з переїздом на ПМЖ в Україну. Маю кваліфікацію вчитель вищого рівня кваліфікації вищої категорії. Маю...


1 рік


Маю стаж роботи в школі 2 роки, стаж роботи репетитором-6 років. В роботі застосовую індивідуальний підхід до кожного учня. Готую до ЗНО та ДПА.


Досвід складає 1 рік


13 років


Досвід роботи Липень – серпень 2012, 2014 рр. - репетитор у «Літній школі української мови та культури» в Українському Католицькому Університеті Листопад – грудень 2012 - педагогічна практика у Класичній гімназії при ЛНУ ім. І....


Досвід педагогічної діяльності – з 2004 року.Після закінчення ВУЗу викладала в ЛНУ на кафедрі алгебри і математичної логіки (1994-2004 р.р.). З 2004 року - викладаю у Львівській державній фінансовій академії на кафедрі математичних методів в економіці.Городоцька МШ (Львівська обл..), викладач гітари (на час декретної відпустки викладача) з 2011-2012р., починаючи з 2007 року постійна практика з учнями у формі педагогічної практики (училище, консерваторія), та приватними учнями (по сьогодні).Практика гри в...


Працюю вчителем 13 років, готую учнів до ЗНО та ДПА. Також допомагаю дітям і дорослим у вивченні української мови. Звертайтеся. Для кожного складаю індивідуальний план, застосовую особистісний підхід та використовую сучасні методи навчання.


Англійська мова. Індивідуальні та групові заняття. Репетиторство для школярів. Лексика, граматика, розмовна мова. Індивідуальний підхід до дитини, сучасна методика та використання англомовної літератури. Допомога з домашнім завданням. Кожне звернення і...


13 років стажу


Практика -4 школи Львова, 6 місяців загалом 2014-2015 н.р - СЗШ№ 21 Більше 22 % учнів кожного року здають ЗНО на 185+ На відміну від одної групи репетиторів, я не пишу що успішно закінчив математичний факультет, адже знати математику і пояснювати...

Top