Кременчуг
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр

Показано 9 викладачів в Кременчуга. Всього репетиторів в базі: 6618

Досвід роботи: З 2009 року Навчання англійської індивідуально вікових груп-від 7 років на дому. Навчання учнів у групах із 2015. Ведення по системі Oxford University press, Round up 1 - 6, Chatterbox 1 - 5, Matrix, Current , Inside out, Grammaway.


Освіта : Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара, Філологічний факультет, кафедра англійської мови. Про себе : Досвід викладання: 5 років, також маю досвід роботи в США, тому регулярно спілкуюся з носіями мови. Мені подобається...


11 років індивідуальних занять, занять в групах, курси англійської мови для ІТ-компаній, ділова англійська англійська для економістів.Викладаю з 2015 р. приватним чином і з початку 2017 р. веду кілька груп на курсах англійської мови.


Працюю репетитором більше 3-х років


Викладацький стаж і не великий і не маленький -2 роки з початку моєї репетиторської кар'єри.Навчаю дітей за книгами Family and Friends,достатньої зручні для пояснення ,а також вивчення нового матеріалу.В першу чергу ,щоб дитина вивчав англійську мову,його...

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Працюю у ЗОШ №9 заступником директора з НВР та вчителем української мови та літератури


Мої учні призери олімпіад. Середній бал ЗНО з хімії моїх випускників (189-195). Учні надалі успішно вступили в медичні, фармацевтичні та хімічні внз.

Top