Репетитор корейської мови
Близько 80 мільйонів людей у ​​світі розмовляють корейською мовою. На ньому говорять жителі Північної і Південної Кореї, а також представники корейської національності, які компактно проживають в Сполучених Штатах, Японії, Китаї, Росії і деяких країнах Середньої Азії. Це лише одна з причин, за якими варто вивчити корейську мову. Ще один вагомий аргумент на користь такого навчання — то, що сьогодні Південна Корея — країна високих технологій 21 століття, за якими — майбутнє людства. Крім того, згідно з офіційними даними ООН, населення Південної Кореї має найвищий IQ в світі. Можливо, саме мова так впливає на їх розумові здібності? Тоді це ще одна причина його вивчити.
Досвідчений репетитор з корейської мови навчить вас не тільки розуміти усне мовлення, а й навчить писемності, а також допоможе освоїти два стилі спілкування, які розрізняють в корейській мові: формально-офіційний стиль і менш офіційний. Треба сказати, що в корейській мові їх вживання чітко розмежовано, і спілкування в невідповідному стилі вважається поганим тоном.
Індивідуальні заняття з викладачем допоможуть вам вивчити всі нюанси цієї мови. Знання мови допоможе вам вільно пересуватися по країні, повної рукотворних та природних чудес. Крім того, завдяки заняттям з репетитором корейської мови ви зможете познайомитися з традиціями цього невеликої, але дуже перспективної держави. А, можливо, і дізнатися про деякі південно-корейські рецепти від корупції. Зокрема, як їм вдалося з ВВП розміром в 100 доларів на душу населення за півстоліття досягти рівня ВВП в 29 тисяч доларів?

Корейська мова
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по корейської мови. Всього репетиторів в базі: 5689


2 роки працювала репетитором української мови та допомагала в освоєнні шкільного програми дітям 8-12 років у корейських сім'ях.


2007 - 2 место на Всеукраинской олимпиаде по корейскому языку


Всі матеріали надаю(висилаю по скайпу). Намагаюсь організовувати урок доступно, цікаво і креативно. Так само враховую усі побажання та інтереси учнів.


Досвід спілкування і занять з носіями мови (професорами


Проводжу індивідуальні заняття для дітей шкільного віку протягом останніх 2-ох роківВикладала на курсах, вважаю, що у вивченні мови головне изучатьвсе по трохи: граматику, лексику,


Досвід викладання 2 роки . У методиці викладання використовую підручники NIIED ( Національного інституту розвитку міжнародної освіти Республіки Корея) Також книги з вивчення корейської мови для іноземців Сеульського Національного Університету .


Допомагаю у виконанні домашнього завдання, пояснюю незрозумілий матеріал. Заняття проходять в ігровій формі, з карточками, відео та тестами.


Викладаю вже 2 роки людям різних віків,


15 років педагогічного стажу

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Є дворічний стаж роботи з школярами середніх класів у вивченні англійської мови, підтягуючи загальний рівень мови, розвиваючи живу мову і паралельно розбираючи домашні завдання. Також, річний досвід у викладанні корейської мови (в тому числі і з нуля). Я...


репетитор корейської, російської та української мов.


Працював на посаді доцента кафедри фізики і методики викладання фізики Тернопільського національного педагогічного університету, де викладав загальну фізику та астрономію (1987 -2011). В даний час працюю в Бережанському агротехнічному інституті на посаді...

Top