Репетитор китайської мови в Одесі

Китайська мова дійсно дуже складна для вивчення, особливо для слов’янських народів. У нас зовсім інші правила вживання слів, вибудовування речень. Та й наш алфавіт з їхніми ієрогліфами не має нічого спільного. Але в сучасному світі з тенденціями глобалізації все більше і більше людей бажають все-таки вивчити цю мову. Це обумовлено також і тим, що в Китаї є цікаві програми для навчання наших студентів, і багато китайських компаній зараз працюють з Україною, відкривають свої філії або ж просто стають інвесторами наших компаній.

Репетитор китайської мови в Одесі зможе визначити потреби свого учня і дати йому ті знання, які дійсно йому потрібні. Адже декому достатньо просто вміти правильно вибудовувати речення, говорити і розуміти мову. А деяким потрібні глибші знання, скажімо, щоб вести ділову переписку з безпосередніми партнерами. Репетитор китайської мови в Одесі повинен мати досвід спілкування з носіями мови, тоді він зможе з легкістю донести особливості вимови, інтонацію, що в китайській мові відіграє велику роль.

Важливо, що репетитор з китайської мови в Одесі зможе давати свої уроки в будь-який зручний для учня час, як вдома, так з виїздом до учня. Це дає можливість отримувати якісні знання в комфортних для себе умовах. Тим більше, що викладач зможе достатню кількість часу приділяти одній темі, до повного її вивчення.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр


Показано 6 викладачів китайської мови, Одеса. Всього репетиторів в базі: 6633Два роки працювала викладачем англійської мови в Луганському Національному Університеті. П'ять років досвіду приватних уроків. Буду рада допомогти у вивченні китайської мови.


займався з дошкільниками, підготовка до шкільної програми з англійської/китайському мовах.


2015 - до теперішнього часу - приватне викладання 2016 - до теперішнього часу - викладач китайської мови в мовній школі BlueBirdHub 2017 - до теперішнього часу - викладач китайської мови в мовній школі Yeni Dunya

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

5 років досвід роботи з дітьми та дорослими, в групах та індивідуально

Top