Репетитор китайської мови в Харкові

Китайська мова — одна з найпоширеніших у світі: сьогодні нею говорить більше мільярда людей! І ця кількість постійно зростає. Однак вона ж — і один з найскладніших. Тому навряд чи можливо вивчити її самостійно, без допомоги кваліфікованого репетитора китайської мови в Харкові.

«Економічне диво» в Піднебесній (а саме так китайці називають свою країну) призвело до того, що сьогодні потреба у знавцях китайської мови величезна практично в будь-якій країні світу. Наука, промисловість, торгівля, культура і мистецтво — вам скрізь будуть раді, якщо ви знаєте китайську мову, а допоможе Вам в цьому репетитор китайської мови в Харкові.

Вивчати мову можна вже в багатьох вузах. Однак і в цьому випадку вам не обійтися без індивідуальних уроків, якщо ви хочете досягти дійсно хороших результатів — і, що важливо, в осяжний період часу. Адже китайську мову можна вивчати все життя! Наприклад, середній рівень грамотності вимагає вивчити близько 4-5 тисяч ієрогліфів.

Нехай труднощі вас не лякають: якщо стільки людей вже зуміли вивчити цю найдавнішу мову, то і ви зможете. Головне в цьому питанні — хороший викладач. Незважаючи на все вищевикладене, грамотний репетитор з китайської мови в Харкові — явище досить рідкісне. Але, завдяки можливостям інтернету, на нашому сайті ви знайдете достатньо фахівців. Вибирайте того викладача, що підходить саме вам.

І тоді ви побачите, що індивідуальні уроки з репетитором китайської — це захоплююча подорож у світ історії ієрогліфів, чотирьох інтонацій, повністю змінюють значення слова, і мудрих китайських традицій, які налічують тисячі років. Щоб ви могли повноцінно присвячувати час занять, ви можете проводити їх в будь-якій зручній для вас формі.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів китайської мови, Харків. Всього репетиторів в базі: 6424

12 років - Досвід роботи у державних навчальних закладах. 15 років - Досвід репетиторської діяльності (очно). 1 рік - Досвід репетиторської діяльності (дистанційно, онлайн) 6 років - Досвід підготовки до ЗНО (Кращий РЕЗУЛЬТАТ моїх студентів ЗНО 2016 року...
досвід спілкування з жителями Америки/Великобританії (проживання на території США в період весна-осінь 2015)


У даний момент викладаю на мовних курсах LC Beaver. Також працюю в центрі дистанційного навчання Speak up.


Викладав математику на 1 і 2 курсах, також стажувався в літньому дитячому таборі. Є досвід у викладанні китайської.


Проходила педагогічну практику в Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 50, була закріплена за 4-А та 5-Б класом. Під час педагогічної практики виконувала функціональні обов’язки вчителя англійської мови. Протягом усього періоду працювала...


Досвід роботи з дітьми молодших класів 1 рік.


займаюся репетиторством 1 рік


 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач


Великий досвід викладання китайської з нуля. Займаюся на вашій території, на своїй і по Skype. Буду рада Вам допомогти! Результатами всі задоволені!

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Проходила практику в школах і в педагогічному університеті.


Вчитель англійської в Китаї, репетитор китайської - приватні уроки .

Top