Репетитор китайської мови в Дніпропетровську

Китайська мова — одна з найпоширеніших у світі: нею спілкуються вже понад мільярд людей! І при цьому вона — один з найскладніших.

Сьогодні китайська мова включена в програму деяких українських вузів. Але і в цьому випадку студенту дуже допоможуть індивідуальні уроки з репетитором китайської в Дніпропетровську.

Якщо ви дійсно хочете досягти відмінних результатів в освоєнні китайської мови, ви навряд чи зможете обійтися без індивідуальних уроків. І ще — вам обов’язково знадобиться кваліфікований викладач. Але досвідчений репетитор китайської мови зустрічається поки нечасто. Незважаючи на це, наш портал допоможе вам швидко знайти найкращого репетитора китайської мови у Дніпропетровську.

Наші репетитори підберуть таку методику навчання, яка допоможе саме вам розкрити всі свої здібності і поліпшити запам’ятовування. Крім того, ви зможете працювати в будь-який час і в будь-якій зручній для вас формі — на дому, за листуванням і по скайпу.

Перед тим, як взятися за цю нелегку справу, вам буде цікаво дізнатися, що «середнім рівнем» володіння мовою вважається знання кількох тисяч ієрогліфів. Звучить неймовірно? З нашими викладачами та інтенсивними методиками ваша китайська мова швидко вийде на цей рівень! Вже понад мільярд людей зуміли зробити це — і ви зможете!

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр


Показано 3 викладачів китайської мови, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 6633

З 2013р. – робота менеджером з зовнішньоекономічної діяльності (робота з ринком Китаю, Європи, Америки). Щоденного спілкування з носіями. Досвід викладання – 5 років. (Викладання англійської та китайської мов, викладання в мовній компанії Kids Development...


2014 р. Заклад гімназія №1, р. Волгоград Посада: вчитель англійської мови 2014 р. Установа ВГСПУ Посада: вчитель китайської мови


Маю досвід роботи в мовній сфері (викладання, репетиторство, дошкільна підготовка, переклад). Вища філологічна освіта (Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара). Індивідуальний підхід до кожного учня. Для дітей дошкільного та молодшого...

Top