Репетитор історії в Одесі


У сфері останніх подій історія як наука, має мало не найважливіше значення в житті країн світу, включаючи кожного громадянина. Історія ніколи не стоїть на місці, вона постійно рухається вперед. Репетитор історії допоможе не упустити основні моменти діяльності людства, занесені в історію. «Репетитори України» надає вам відмінну можливість бути завжди в курсі всіх новинок, як минулого, так і теперішнього часу. Репетитор історії в Одесі допоможе Вам і Вашій дитині розібратися в основних історичних датах і фактах, а також ви зможете порівняти нинішню ситуацію в країні, і шукати подібність з тим, що було в минулому.Ви завжди зможете знайти вихід з будь-якої ситуації, адже історія це класичний предмет який включає в себе географію, політологію, літературу, економіку, психологію і навіть трохи математику і так далі. Освоїти всі ці знання Вам допоможе репетитор з історії в Одесі, і ви вже через пару занять опануєте весь необхідний матеріал, який Вам знадобиться і в школі, і в університеті, та й просто в повсякденному житті. Наш репетитор з історії в Одесі викладає історію цікаво та захоплююче, так що ви без зусиль запам’ятайте весь основний матеріал.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів історії, Одеса. Всього репетиторів в базі: 6416

26 років викладачем школи, технікуму, ліцею. Індивідуальний підхід до учня. Методики залежно від особистісних особливостей. Використовую методи інноваційних та цифрових технологій, скайп, інтернет. Є методичні розробки на вчительському...


3 роки


Стаж роботи в школі викладачем Географії та Історії України 25 років. Робота репетитором з Географії та Історії України 12 років. Готую школярів по цих предметах. Великий стаж, успішність підготовки до ЗНО гарантую. Також готую дітей молодших класів з усіх...


Досвід читання лекцій для студентів-істориків ЛНУ ім. Т. Р. Шевченка становить 4 роки. Робота зі школярами здійснювалася в рамках секції "Археологія" Малої академії наук (2013-2014 навчальний рік). Стаж приватного репетиторства - 1 рік (2015 р.)


Викладаю приватним чином історію, філософію, інформатику.


5


займаюся по шкільній програмі, і правознавством для студентів і школярів


Під час навчання проходила практику в школі, проводила уроки для школярів 5-9 класів. Є викладачем іспанської мови на курсах.


Загальний педагогічний стаж - 23 роки. Стаж вчителя історії - 18 років. Стаж репетитора - 5 років. Заступник директора школи - 3 роки. Мої учні успішно проходять ЗНО з історії України і вчаться в найкращих університетах та академіях України.2 роки викладаю іспанську та англійську мову. Є досвід роботи з учнями старших та середніх класів


Маю невеликий досвід викладання з індивідуальним студентом, дуже доброзичливо ставлюся до студентів, шкідливих звичок не маю і студентів не лаю)


Під час навчання в університеті два роки працювала з дітьми дошкільного віку. 2011-2013 рр. - ЗОШ №125, вчитель історії, правознавства. Є досвід постановки дитячих спектаклів на історичну тему. Працювала з дітьми 11 - 17 років. Створювала ігри та змагання.


Маю репетиторський стаж 1 рік.


Top