Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 13 викладачів історії, Чернігів. Всього репетиторів в базі: 5298


Більше 2 років. За цей час була розроблена власна методика, яка робить матеріал більш цікавим і доступним.


Підготовка до ЗНО з історії - заняття по 1,5 години українською або російською (за бажанням учня) мовами. Заняття включають в себе необхідний теоретичний матеріал, робота з картами, тестами. Матеріал подається в доступній, лаконічній формі, без зайвих фактів....Вважаю, що інтерес дитини викликають різного роду історії, легенди або розповіді. Чим яскравіше вони, тим легше дитині засвоїти матеріал. Іноді для відволікання від великого обсягу інформації необхідно перейти на ігри, що неодноразово практикувала.


5


Маю викладацький стаж в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка.Викладацький стаж роботи 15 років Використовую новітні методики (презентації, тести різних рівнів, тип проблемного уроку, проводжу уроки в ігровій формі). Маю 70 друкованих наукових статей за спеціалізацією історія України.

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач


У 2014 (грудень-лютий) проходила практику в м. Ніжин, як вчитель історії в 6 класі. У 2015 (грудень - лютий) проходила практику в м. Ніжин, як вчитель історії в 10 класі.


Даю конспект, розширений матеріал з досліджуваних тем, допомагаю літературою, закріплення знань перевіряю за допомогою тестів.


стажу немає

Top