Репетитор іспанської мови в Харкові

Іспанська мова як іноземна — не такий поширена, як англійська. Ця мова — дефіцитна спеціальність серед перекладачів і викладачів. Тому, якщо вам потрібен хороший репетитор з іспанської мови в Харкові, краще відразу звернутися до послуг нашого порталу repetitor.org.ua.

Відносна рідкість цієї мови — зайвий привід її освоїти як першу або другу іноземну.

Завдяки її малій поширеність в наших широтах перекладачі та репетитори іспанської мови в Харкові потрібні постійно. Вивчити її можна різними способами, ця мова — не надскладна для освоєння. Але для того, щоб в короткий термін отримати прекрасні результати, найбільш ефективний метод — брати індивідуальні уроки іспанської мови.

Для тих, хто вже має деякі знання іспанської, але хоче підвищити свій рівень, також буде необхідний репетитор іспанської мови в Харкові. Можливо, ви давно мріяли прочитати «Дон Кіхота» або поеми Фредеріко Гарсіа Лорки в оригіналі. Можливо, вам потрібно підготуватися до переговорів або вступити до іспаномовний вуз, а для цього необхідно здати DELE — екзамен з іспанської для іноземців. Зустрітися з фахівцями на нашому сайті — серед них обов’язково знайдеться відповідний саме вам репетитор іспанської мови!

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр


Показано 8 викладачів іспанської мови, Харків. Всього репетиторів в базі: 6416

ПП «Промінь»: Репетитор іспанської мови (27.04.08– 29.07.08 рр.) Курси іноземних мов «Діалог»: Репетитор іспанської мови (2009р.) Free-lance.ru: Переклади з російської на іспанську і навпаки, робота через Інтернет (2010р.) ПП «Мультитран»: Переклади з...


Мій викладацький стаж -- 2 років.4 года.


5


Стаж викладання 6 років, 1 рік в університеті, після пішла в декрет.


 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Викладаю англійську з 2012 року. Займаюся з дітьми від 4 років, зі школярами (від молодших класів), студентами та дорослими. Всебічно вивчаємо англійську мову: вчимося граматики, читання, правильної вимови, сприймати мову на слух, набором лексики за різними...

Top